Witaj na forum
nieznajomy
  • REGULAMIN
  • OGŁOSZENIA
  • DO ADMINISTRACJI
  • REZERWACJE
  • ZAMÓWIENIA
  • NIEOBECNOŚCI
  • ZARAZ WRACAM
  • KTO ZAGRA?
  • ZAJĘTE WIZERUNKI
  • MIEJSCA PRACY
  • DZIELNICE MIESZKALNE
  • SPIS LOKACJI
  • POSZUKIWANIA
  • RODZINY FABULARNE
  • POZIOMY MISTRZA GRY
  • WĄTEK KRYMINALNY
  • pogoda

Smithers, BC, Canada
    newsy
  • Witamy w Deep Lakes ♥
  • Nowy numer Deep Lakes News już dostępny!
    Przypominamy o możliwości wysłania gorących ploteczek na konto DL NEWS w wiadomości prywatnej!
  • Poszukiwani moderatorzy - więcej informacji w ogłoszeniu

• Poprzedni temat «» Następny temat

20

Chcę na starość hajs

ZAJĘCIE

i przejdę przez to cało sam

UCZUCIA

Leo
       Summerby

"Chociaż ten małolat ma wybitny cel od gnoja Sporo zer i żona, bankowo ten bieg pokonam

2020-06-21, 18:21

Leonard "Leo" Summerby
    Filip Stryjewski

Data urodzenia

13.07.2000

Miejsce urodzenia

Deep Lakes

Dzielnica

NORTHERN PALACE

Zawód

DJ/barista/student

Miejsce pracy

DUNGEON

grupa

SHERRALYN

biografia
    oldschool
    Urodziłem się i wychowałem w Deep Lakes jako środkowe dziecko państwa Summerby. Czułem się oczkiem w głowie matki, ulubionym kompanem do zabawy młodszej siostry, przeszkadzającym smrodem dla starszej, a dla ojca… właściwie czułem, że mógłbym nie istnieć. Byliśmy raczej normalną rodziną, wspólnie wyjeżdżającą na wakacje, jedzącą wspólnie kolacje a weekendowo wychodzącą do kina czy teatru. Rodzice pomimo chłodu ojca i ciepła matki stanowili zgraną parkę, więc gdy miałem dostać reprymendę za złe oceny w moich drzwiach stawał ojciec, zaś gdy potrzebowałem opatrunku na zdarte kolana stawała w nich mama z plastrami w ręce. Co lato wyjeżdżałem z siostrami na obozy harcerskie, gdzie nauczyłem się wiązać węzły, rozpalać ognisko bez zapałki czy wyciągać kleszcze. To głównie dzięki tym obozom zrozumiałem jak ważna jest dla mnie muzyka. W wieku sześciu lat znałem już pierwsze akordy na gitarze, co było swoistym początkiem mojej muzycznej przygody. Pierwszy raz poczułem się zauważony przez tatę w gwiazdkę kiedy miałem osiem lat, a ten kupił mi na święta pierwszą gitarę. Później okazało się, że to ukulele bo był przekonany, że skoro jestem mały to powinienem mieć małą gitarkę. Od tego czasu co święta znajdowałem pod choinką rzeczy związane z moją największą zajawką – muzyką. Zawsze od taty, który mimo swego dystansu zdawał się najbardziej wspierać mnie w spełnianiu moich muzycznych marzeń. Byłem pełnym energii dzieciakiem, wystukującym rytm o krzesła, ławki, okna, szafki czy plecy kolegów. Wszystkie nauczycielki doceniały moją wysoką kulturę osobistą i szacunek do kobiet, który wyniosłem z domu dzięki trzem najważniejszym kobietą. Do tego stopnia się w to wczułem, że nawet jako nastolatek nie przeklinałem przy koleżankach uznając to za wyjątkowy brak taktu.
    newschool
    W liceum wydawałem się chodzić jak dumny paw, niewiele robiąc sobie z innych ludzi po za moimi najbliższymi homies. Byłem uczniem, który całą lekcję potrafił przesiedzieć w telefonie a i tak umiał odpowiedzieć na każde pytanie rzucone przez poirytowaną nauczycielkę. Miałem też spoko dziewczynę, bujaliśmy się praktycznie od samego początku liceum do końca. No prawie. Po balu w ostatniej klasie chciała żebym poszedł z nią do łóżka, a ja nawet jak już zobaczyłem jej cycki (a miała naprawdę fajnie cycki) to nie chciałem tak tego rozgrywać. W rezultacie nie kochaliśmy się tamtej nocy i zerwaliśmy. I wtedy okazało się, że głównie to była z niej niezła wariatka. Rozpowiedziała wszystkim jak to ją zdradzałem przez cały związek, równocześnie nalegając na częsty seks z nią. Szybko się rozeszło, dostawałem niemoralne propozycje od koleżanek i skończyłem liceum z łatką kogoś kto zwraca uwagę tylko na siebie i myśli tylko o seksie. A no i oczywiście już nie szanowałem kobiet według tych nowych ploteczek. Dobrze, że one nigdy nie dotarły do mojej mamy, bo chyba bym się załamał. Dzięki temu, że moja mama nigdy się o tym nie dowiedziała wcale się tym za bardzo nie przejmowałem.
    Od kiedy poszedłem na studia moje życie nabrało zupełnie innego brzmienia. W dzień rozpoczęcia studiów straciłem mamę. Zginęła w pożarze budynku w którym pracowała jako przedszkolanka, ratując dzieci. Była jedyną ofiarą śmiertelną tego tragicznego wydarzenia. Od tego czasu zaczęły się również nasze problemy finansowe, z którymi ojciec nie był w stanie sobie poradzić. Nigdy nie mieliśmy lekko, ale po śmierci mamy wszystko zaczęło się sypać. Pracowałem gdzie się dało, łącząc studia z pracą, wciąż oszczędzając na sprzęt muzyczny. Wierzę, że zrobię w tym karierę, ale jeśli nie… no jeśli nie to studiuję zarządzanie, więc jak w muzyce nie pyknie mi pierwszy milion to na pewno w garniaku w jakieś obrzydliwej korporacji. Ale jednak wolałabym tą pierwszą opcję.
    Ostatnio trochę mniej realny staje się ten mój muzyczny plan. Kilka miesięcy temu gdy grałem w klubie poczułem okropny ból pleców. Nie był to pierwszy raz, w końcu większą część swojego życia raczej przestałem niż przeleżałem. Tej samej nocy skończyłem w szpitalu dostając jasną informację, że jeśli nie zmienię swojego trybu życia następne urodziny mogę obchodzić na wózku. I ja rozumiem jaka powinna być moja decyzja, ale ja nie mogę teraz tak po prostu przestać. Jestem pewien, że osiągnę to czego chcę, więc póki mam na to siły to robię wszystko z jeszcze większym zaangażowaniem. A w razie czego na wózku też można jeździć w trasy po całym świecie i grać koncerty. Talentu mi to przecież nie odbierze, co nie?
    ciekawostki
    RODZINA:
    -
    Ma dwie siostry, jedną młodszą, drugą starszą
    -
    Z ojcem dogaduje się tak sobie, ale to główna osoba, która wspierała go w muzycznej zajawce
    -
    Jego mama zginęła w pożarze przedszkola dwa lata temu. Była jedyną ofiarą tego tragicznego wydarzenia.
    ZAWODOWO:
    -
    Studiuje zarządzanie, pracuje jako barista w kawiarni na kampusie, a w Deep Lakes nocami zapuszcza numery w Dungeon
    -
    Tworzy muzykę od 8 roku życia, którą tworzy głównie elektronicznie, umie jednak grać na gitarze, pianinie, bębnach i trąbce
    PRYWATNIE:
    -
    Wciąż jest prawiczkiem (w co mało kto mu wierzy), czeka na tą jedyną, nie kręci go przygodny seks
    -
    Kumple wiecznie próbują znaleźć mu pannę idealną, ale na niewiele zdają się ich poczynania, bo żadna nie ma tego czegoś
    -
    Trochę wszystkim matkuje, jednak po alko zapomina co to odpowiedzialność
    -
    Rękę złamał 3 razy w życiu – zawsze w wakacje, zawsze na tych samych stromych schodach w domku letniskowym, zawsze na trzeźwo mimo, że przez 80% wyjazdu był nawalony w trzy dupy
    -
    Ma problemy z kręgosłupem o których nikomu nie mówi
    -
    Słucha praktycznie każdej muzy, od Justina Biebera po Rammstein (chociaż może do tego pierwszego aż tak się nie przyznaje), chociaż głównie buja się do oldschoolowego rapu, groovego metalu i alternatywnego rocka.
    -
    Kocha kino, głównie gangsterskie i postapo
    -
    Świetnie zna polską kulturę dzięki swojemu ziomalowi, więc żadna czysta czy słowiański przykuc mu nie straszne
    -
    Kiedy jakaś laska prosi go o numer podaje jeden z numerów swoich kumpli, bo go naprawdę nie interesują takie akcje, a ziomków ma o wiele przystojniejszych niż on sam

imię / nick:Mańka
    multi:Cytryna
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 3

welcome

to

ZAJĘCIE

Deep Lakes

UCZUCIA

Deep
       Lakes

"the land of the silver birch

2020-06-21, 19:08

akcept
    witaj na forum Twoja karta właśnie została zaakceptowana, więc jesteś teraz prawowitym mieszkańcem Deep Lakes! Zanim jednak pójdziesz na fabułę, proponujemy założyć potrzebne tematy takie jak kalendarz i relacje. Masz trzy dni na rozpoczęcie rozgrywki.
    Baw się dobrze!

imię / nick:-
    multi:-
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 0

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi