Witaj na forum
nieznajomy
 • REGULAMIN
 • OGŁOSZENIA
 • DO ADMINISTRACJI
 • REZERWACJE
 • ZAMÓWIENIA
 • NIEOBECNOŚCI
 • ZARAZ WRACAM
 • KTO ZAGRA?
 • ZAJĘTE WIZERUNKI
 • MIEJSCA PRACY
 • DZIELNICE MIESZKALNE
 • SPIS LOKACJI
 • POSZUKIWANIA
 • RODZINY FABULARNE
 • POZIOMY MISTRZA GRY
 • WĄTEK KRYMINALNY
 • pogoda


  Smithers, BC, Canada
  newsy
 • Witamy w Deep Lakes ♥
 • Nowy numer Deep Lakes News już dostępny!
  Przypominamy o możliwości wysłania gorących ploteczek na konto DL NEWS w wiadomości prywatnej!
 • Poszukiwani moderatorzy - więcej informacji w ogłoszeniu


 • Poprzedni temat «» Następny temat
  welcome

  wiek


  to

  ZAJĘCIE


  Deep Lakes

  UCZUCIA
    
  Deep
     Lakes

    
  "the land of the silver birch

    

    

    

    

    

    

  2020-04-01, 22:00


  three big families
  rodziny fabularne
  Rodzina Wilson
  Rodzina Wilson od bardzo dawna jest jedną z najbardziej bogatych i wpływowych rodzin w Deep Lakes. Dwa pokolenia wstecz Harold Wilson otworzył fabrykę syropu klonowego, która przez lata rozwijała się i rozrastała, by ostatecznie wpaść w ręce jego wnuka, Marcusa Wilsona. To on od dłuższego czasu robi wszystko, by firma nie tylko miała jak najlepszą renomę, ale żeby też całe miasto było od niej uzależnione. Prawdę mówiąc, wychodzi mu to całkiem dobrze, ponieważ ponad połowa mieszkańców Deep Lakes pracuje właśnie w jego fabryce. Od pracowników biurowych, do pracowników fizycznych, wliczając w to również dorabiającą czasem młodzież. Zatrudnionym płaci bardzo dobrze, o ile nie najlepiej w całym miasteczku. Nie da się ukryć, że przez lata rodzinie Wilson udało się w tym małym mieście stworzyć duże imperium biznesowe. Niejedni złośliwi mówią, że sukces osiągnęli idąc po trupach. Wspominają wtedy świętej pamięci Stephena Kahan, który kilkanaście miesięcy wcześniej osierocił swoje dzieci. Zagadka jego śmierci nadal nie została rozwiązana, a wszyscy zachowują się tak, jakby zamietli całą tę sprawę pod dywan. Marcus umywa od wszystkiego ręce i pokazuje się jako idealna głowa równie doskonałej rodziny. Dzieci z wysokimi stopniami w szkole, zadowolona żona, która spełnia się w roli kury domowej, a zazdrośni mówią, że niczego im nie brakuje. Tu jednak warto wspomnieć jedno przysłowie ━ wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Żadna rodzina nie jest perfekcyjna, bo co ludziom po pieniądzach, kiedy relacje z bliskimi kuleją?

  Miejsce zamieszkania: Witches' Hill - Lakewood
  Członkowie rodziny:
  śp. Marcus Wilson - ojciec (49 lat)
  Jennifer Wilson - matka (49 lat)
  - Aurora Wilson - córka (30 lat)
  - Anthony Wilson - syn (30 lat)
  - Elias Wilson - syn (27 lat)
  - Harriet Wilson - córka (25 lat)
  - Linda Wilson - córka (22 lata)
  - Clarke Wilson - syn (17 lat)
  Rodzina Dohemy
  Liam Dohemy urodził się w Deep Lakes, dorastał, znalazł miłość swojego życia i mieszkał do dnia tragicznej śmierci. Uwielbiany przez większość mieszkańców, cztery razy z rzędu wybrany na burmistrza tego malowniczego miejsca. Dbał nie tylko o miasteczko, ale też o ludzi, którzy w nim mieszkali. Aczkolwiek, tak jak każdy wysoko ustawiony człowiek miał swoje za uszami. Niejedni w dzień jego pogrzebu twierdzili, że ma to zasługiwał. Dla swojej wielodzietnej rodziny był idealnym ojcem — nigdy nie przenosił interesów do domu, a pracę zostawiał w swoim gabinecie. Hannah poznał bardzo dawno temu i przez trzydzieści lat udanego małżeństwa doczekali się ośmiorga potomków. Jednakże, kobieta jakiś czas temu wyjechała z Deep Lakes, a plotki głoszą, że w ostatnie lato coś się posypało i Pani Dohemy wcale nie pojechała do swojej siostry, by pomóc jej w opiece nad chorym mężem. Niektórzy twierdzą, że uciekła od męża wraz ze swoim kochankiem. Jej powrót do miasta został źle przyjęty, ponieważ ludzie byli prawie pewni, że to brak pieniędzy przyciągnął ją z powrotem do bogatego, wysoko postawionego męża. Relacje między rodzeństwem są dość proste — kochają się i stają za sobą murem, ale na co dzień każdy dba jedynie o siebie.

  Miejsce zamieszkania: North Village - Peaceful Places
  Członkowie rodziny:
  śp. Liam Dohemy - ojciec, burmistrz (59 lat)
  Hannah Dohemy - matka - mistrz gry (57 lat)
  - Brandon Dohemy - syn (36 lat)
  - Jeremiah Dohemy - syn (33 lata)
  - William Dohemy - syn (27 lat)
  - Talulah Dohemy - córka (17 lat)
  - XYZ Dohemy (17-39)
  - XYZ Dohemy (17-39)
  - XYZ Dohemy (17-39)

  Rodzina Kahan
  Jeżeli nowy wolontariusz zaczepi jakiegokolwiek mieszkańca miasta i spyta się o najbardziej potrzebującą rodzinę, to bez zastanowienia wypowie jedno nazwisko ━ Kahan. Aczkolwiek nie zawsze tak było. Państwo Kahan może nigdy nie kąpali się w dolarach kanadyjskich, ale żyli skromnie i niczego im nie brakowało. Wzięli skromny ślub jako para nastolatków i ma świat szybko przyszło ich pierwsze dziecko. Wielu uważa, że zdecydowali się ma tak szybkie zaślubiny właśnie ze względu na ciążę Lorny. Niedługo potem pojawiło się kolejne, a im więcej czasu mijało, tym trudniej dla nich było. Wszystko po raz pierwszy się posypało gdy Stephen stracił pracę w kopalni. Nie potrafił potem znaleźć innego zawodu, a jego żona była tylko krawcową i zarabiała marne pieniądze. Kahan musiał więc odezwać się do Marcusa Wilsona, mimo że ucierpiała na tym jego duma. Zarzekał się, że nigdy nie wesprze jego firmy i nie przyczyni się do zatruwania okolicznych rzek i stawów, ale nie miał wyjścia. Dzięki temu uratował swoją rodzinę od kompletnego bankructwa. Na przestrzeni następnych lat na świat przyszły kolejne dzieci i państwo Kahan finalnie doczekało się aż pięciu potomków. Jednakże Stephen stracił okazję, na zobaczenie kiedykolwiek swoich wnuków, ponieważ zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. W poniedziałkowy ranek wyszedł z domu i pożegnał swoich bliskich tak jak zawsze, ale gdy dotarł do fabryki to już niej nie wyszedł. Policja jednak nic w tej sprawie nie robi, mimo że możliwości jest wiele. Lorna została z piątką dzieci na kruchym lodzie bez żadnego odszkodowania i dochodów. Wróciła do szycia na maszynie, a synowie i córki pomagają jej jak tylko mogą.

  Miejsce zamieszkania: Little Town - Northern Palace
  Członkowie rodziny:
  śp. Stephen Kahan - ojciec (51 lat)
  Lorna Kahan - matka - mistrz gry (49 lat)
  - Thomas Kahan - syn (30 lat)
  - Charlie Kahan - syn (25 lat)
  - Atlas Kahan - syn (18 lat)
  - XYZ Kahan (17-30)
  - XYZ Kahan (17-30)
   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   

  welcome

  wiek


  to

  ZAJĘCIE


  Deep Lakes

  UCZUCIA
    
  Deep
     Lakes

    
  "the land of the silver birch

    

    

    

    

    

    

  2020-04-08, 16:04


  three big families
  rezerwacje
  Rezerwacja miejsca w rodzinie fabularnej trwa tyle samo co rezerwacja wizerunku (72h lub do momentu przedłużenia). Prosimy o składanie jej według podanego niżej kodu.

  Kod:
  [b]Imię postaci:[/b] uzupełnij
  [b]Pozycja:[/b] uzupełnij (np. syn Kahan, 19 lat)
  [b]Nazwisko rodziny:[/b] Wilson / Dohemy / Kahan

   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   


  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Odpowiedz do tematu
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do: