Witaj na forum
nieznajomy
 • REGULAMIN
 • OGŁOSZENIA
 • DO ADMINISTRACJI
 • REZERWACJE
 • ZAMÓWIENIA
 • NIEOBECNOŚCI
 • ZARAZ WRACAM
 • KTO ZAGRA?
 • ZAJĘTE WIZERUNKI
 • MIEJSCA PRACY
 • DZIELNICE MIESZKALNE
 • SPIS LOKACJI
 • POSZUKIWANIA
 • RODZINY FABULARNE
 • POZIOMY MISTRZA GRY
 • WĄTEK KRYMINALNY
 • pogoda


  Smithers, BC, Canada
  newsy
 • Witamy w Deep Lakes ♥
 • Nowy numer Deep Lakes News już dostępny!
  Przypominamy o możliwości wysłania gorących ploteczek na konto DL NEWS w wiadomości prywatnej!
 • Poszukiwani moderatorzy - więcej informacji w ogłoszeniu


 • Poprzedni temat «» Następny temat
  welcome

  wiek


  to

  ZAJĘCIE


  Deep Lakes

  UCZUCIA
    
  Deep
     Lakes

    
  "the land of the silver birch

    

    

    

    

    

    

  2020-04-01, 21:58


  deep lakes' rules
  regulamin
  Ogólne
  1. Stworzenie konta na forum Deep Lakes jest jednoznaczne z przeczytaniem i zaakceptowaniem punktów poniższego regulaminu.
  2. Forum zostało stworzone z myślą o miłym spędzaniu wolnego czasu, dlatego prosimy o rozwiązywanie sporów poza forum, w wiadomościach prywatnych, by nie wpływało to na rozgrywkę innych osób.
  3. Zabrania się umieszczania wszelkich treści powszechnie uznanych za dyskryminujące, np. rasizm, ksenofobia.
  4.W razie jakichkolwiek pytań, można śmiało pisać do administracji. Jesteśmy dla was dostępni na PW oraz discordzie.
  5. O wszystkich zmianach w regulaminie, użytkownicy forum będą powiadamiani w temacie ogłoszeń.
  6. Forum Deep Lakes jest wymysłem administracji. Fikcyjne miasteczko powstało na podstawie naszych wyobrażeń i pomysłów, dlatego prosimy o uszanowanie naszej pracy i nie kopiowanie jakichkolwiek treści.
  7. We wszystkich punktach w których podany jest przedział czasowy lub konkretny czas, dotyczy to czasu forumowego.
  Techniczne
  1. Login na forum to imię, lub pseudonim, i nazwisko postaci.
  2. Zabrania się tworzenia postaci zbyt bardzo inspirowanych postaciami książkowymi czy filmowymi, dotyczy to zarówno imienia i nazwiska, jak i biografii.
  3. Zabrania się dublowania imion postaci. Nie dotyczy to imion i ich skrótów, jak w przypadku imiona Magda i Magdalena - uznajemy to jako dwa osobne imiona. Spis zajętych imion dostępny jest w zajętych wizerunkach.
  4. Nazwiska mogą być powielane jedynie w rodzinie, a przydzieleniu go decyduje podbicie i akceptacja pod kartą postaci.
  5. Avatar powinien przedstawiać wizerunek postaci i mieć wymiary 200x320px. Nie powinien przedstawiać rysunków ani gifów.
  6. Przed oddaniem karty postaci do akceptacji, użytkownik powinien zarezerwować wybrany wizerunek.
  7. W celu sprawdzenia karty postaci, użytkownik powinien podbić swoją kartę postem. Administracja ma maksymalnie 24 godziny na sprawdzenie karty od momentu jej podbicia. Gdy w ciągu tych 24 godzin wygasa rezerwacja, z automatu jest ona przedłużona do otrzymania akceptacji. W razie jakichkolwiek poprawek zgłoszonych użytkownikowi przez administrację, ma on 48 godzin od otrzymania wiadomości na poprawę, a przez ten czas wizerunek jest wciąż zarezerwowany.
  8. Dozwolona jest jednorazowa zmiana wizerunku. Ważne jest by nowy wizerunek był w miarę podobny do poprzedniego - by z brunetki o ciemnej karnacji nie robić bladej blondynki. Zwolniony wizerunek można przejąć po upływie 30 minut od momentu dodania posta w temacie zamówień o zmianę wizerunku.
  9. Dozwolone jest tworzenie bliźniąt, jednak ważne jest by zostało to w należyty sposób wspomniane w karcie postaci. Trojaczki możliwe są tylko za zgodą administracji. Wszystkie te osoby tworzące takie postaci, powinny potwierdzać pod kartą swojego bliźniaka ich tożsamość.
  10. Każdy gracz na start może posiadać maksymalnie 3 multikonta. Każde kolejne jest możliwe tylko w przypadku aktywnej rozgrywki na pozostałych i posiadaniu minimum po 20 postów na każdej postaci. W przypadku piątej, szóstej czy siódmej postaci, każda poprzednia również musi osiągnąć pułap 20 postów.
  11. Jeśli nowa postać jest częścią istniejącej na forum rodziny innej, niż fabularna, i dzielić będzie z członkami tej rodziny nazwisko - przynajmniej jeden fabularny krewny powinien potwierdzić swoim wpisem pod kartą, że postać ta należy do rodziny. Należy to zrobić przed podbiciem karty do akceptacji
  Rezerwacje
  1. Gracz może zarezerwować dwa wizerunki, jeden podstawowy na 72h, a drugi dodatkowy na 24h.
  2. Rezerwacja podstawowa może zostać przedłużona o dodatkowe 48h, a wiadomość z prośbą powinna zostać wysłana na główne konto administracji Deep Lakes. Przedłużona rezerwacja obowiązuje do godziny 23.59 czasu forumowego.
  3. Nie ma możliwości przedłużenia rezerwacji dodatkowej. Rezerwacja ta powinna zostać odebrana przez konto właściwe.
  4. Wszystkie nieodebrane rezerwacje lub te, które wygasły, można zarezerwować minutę po upływie ich terminu. Jeśli rezerwacja X trwała do 17.20, wizerunek można przejąć o godzinie 17.21 czasu forumowego.
  5. Tworząc bliźnięta, należy dwa razy zarezerwować wizerunek (z obu kont bliźniaków), jednak ważna jest jedynie pierwsza rezerwacja i to jej czas jest liczony.
  6. Nie ma możliwości rezerwacji wizerunku ani na czas napisania posta, ani przed upływem czasu na napisanie posta.
  7. Po dezaktywacji postaci wizerunek wraca do obiegu dopiero po 30 minutach. Gdy post o dezaktywację został dodany o 11.22, wizerunek można przejąć dopiero o godzinie 11.52 czasu forumowego.
  8. Dopuszczamy do 3 rezerwacji jednego wizerunku na danym koncie. Jedną z tych rezerwacji można przedłużyć. Jak to będzie wyglądało w praktyce? Konto X rezerwuje XYZ na 72 godziny, przedłuża wizerunek. Dokonuje drugiej rezerwacji na 72 godziny, której nie może przedłużyć. Kiedy druga rezerwacja wygasa dozwolona jest trzecia na kolejne 72 godziny. Jednak potem konto nie może zarezerwować ponownie tego samego wyglądu.
  9. Rezerwacja by aktywować konto możliwa jest jedynie na 24h.
  10. Rezerwacje o treści "jeśli nie X to Y" nie będą uznawane.
  rozgrywka
  1. Grę fabularną można prowadzić tylko po akceptacji karty postaci. Posty fabularne piszemy tylko w tematach do tego przeznaczonych.
  2. Po akceptacji, gracz ma 3 dni na rozpoczęcie rozgrywki. Termin mija trzeciego dnia o godzinie 23.59. Po tym czasie użytkownik trafia do grupy nieaktywnych, wizerunek trafia do obiegu o godzinie 00.00.
  3. Na napisanie kolejnego posta, gracz ma 7 dni. Termin mija o godzinie 23.59, a wizerunek trafia do obiegu o godzinie 00.00 czasu forumowego dnia następnego.
  4. Treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich, prosimy o zaznaczanie w znacznikach hide.
  5. Nie narzucamy żadnej ilości minimalnej słów postów fabularnych. Pamiętajmy jednak, że dwa zdania postu nie wyglądają dobrze i nie wnoszą niczego konkretnego do rozgrywki.
  6. Daną lokację do rozgrywki można przejąć po 8 dniach od ostatniego posta fabularnego. Wyjątkiem są tematy zajmowane przez osoby będące na nieobecności, tych przejąć nie można.
  7. O zakończeniu danej rozgrywki w temacie prosimy informować przy pomocy znaczników "zt" lub pochodnych.
  8. W razie braku jakichś konkretnych lokacji do gry, prosimy o kontakt z administracją.
  9. Kopiowanie postów z innego źródła w celu przetrzymywanie wizerunku jest zakazane. Administracja nie ma zamiaru sprawdzać graczy, jednak zastrzega sobie prawo do podjęcia odpowiednich działań, w chwili gdy dostanie zgłoszenie od innego użytkownika. Administracja forum zastrzega sobie również prawo do poinformowania administracji innego forum o takim zajściu oraz wyciągnięcia odpowiednich konsekwencji w postaci ostrzeżenia, a gdy to nie pomoże, ściągnięcia rangi.
  10. W przypadku gdy użytkownik trzy razy z rzędu doda post fabularny w szóstym lub siódmym dniu na jego napisanie, postaci zostaje zdjęta ranga niezależnie od daty ostatniego posta fabularnego. Jeżeli użytkownik zdecyduje się przywrócić rangę i ponownie trzykrotnie napisze post w szóstym lub siódmym dniu, zostanie mu zdjęta ranga i udzielone ostrzeżenie o wadze 2 na dane konto.
  nieobecności
  1. Każdy użytkownik może zgłosić nieobecność w temacie do tego przeznaczonym.
  2. Maksymalny czas trwania nieobecności to 14 dni. Aby ją przedłużyć, należy zwrócić się do administracji pisząc na konto Deep Lakes.
  3. Aby wziąć nieobecność, użytkownik musi napisać przynajmniej 5 postów fabularnych na każdej postaci.
  4. Każda kolejna nieobecność musi być poprzedzona minimum 5 postami fabularnymi. Postacie, które nie osiągną wymaganej liczby postów, nie będą brane pod uwagę przy wpisywaniu nieobecności.
  5. Po zakończeniu nieobecności użytkownikowi przysługują 3 dni na powrót do gry - przez ten czas użytkownik traktowany jest w taki sposób, jakby nadal przebywał na nieobecności.
  6. Nie można wziąć nieobecności w przypadku, gdy ostatni post postaci napisany został 7 lub więcej dni temu.
  dezaktywacja i aktywacja
  1. Każdy użytkownik może w dowolnym momencie dezaktywować swoją postać. Aby to zrobić, należy napisać post w odpowiednim temacie.
  2. Wizerunek po dezaktywacji postaci można przejąć dopiero po upływie 30 minut. Gdy post dezaktywacyjny został dodany o 13.12, wizerunek można ponownie zarezerwować o 13.42.
  3. Po dezaktywacji, zarówno wizerunek, imię, jak i nazwisko postaci (jeśli nie posiada na forum rodziny), każdy gracz może je przejąć.
  4. Aby aktywować postać, należy zarezerwować uprzednio wizerunek na 24 godziny (wizerunek dodatkowy), a następnie napisać post fabularny i zgłosić się po aktywację w temacie zamówień.
  5. Jeśli poprzedni wizerunek jest zajęty, należy zarezerwować inny (o zbliżonych cechach), a następnie nanieść poprawki w karcie postaci.
  Universal Person
  Konto uniwersalne stworzone specjalnie dla Was. Dzięki Universal Person możecie obudzić do życia nieistniejące na forum postacie, które są ważne dla Waszej rozgrywki.
  Login: Universal Person
  Hasło: universal
   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   


  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do: