Witaj na forum
nieznajomy
  • REGULAMIN
  • OGŁOSZENIA
  • DO ADMINISTRACJI
  • REZERWACJE
  • ZAMÓWIENIA
  • NIEOBECNOŚCI
  • ZARAZ WRACAM
  • KTO ZAGRA?
  • ZAJĘTE WIZERUNKI
  • MIEJSCA PRACY
  • DZIELNICE MIESZKALNE
  • SPIS LOKACJI
  • POSZUKIWANIA
  • RODZINY FABULARNE
  • POZIOMY MISTRZA GRY
  • WĄTEK KRYMINALNY
  • pogoda

Smithers, BC, Canada
    newsy
  • Witamy w Deep Lakes ♥
  • Nowy numer Deep Lakes News już dostępny!
    Przypominamy o możliwości wysłania gorących ploteczek na konto DL NEWS w wiadomości prywatnej!
  • Poszukiwani moderatorzy - więcej informacji w ogłoszeniu
  • 07.08 Deep Lakes ma trzy miesiące! Zapraszamy do udziału w sierpniowym wyzwaniu - i dziękujemy za cały Wasz wkład w forum!

• Poprzedni temat «» Następny temat

welcome

to

ZAJĘCIE

Deep Lakes

UCZUCIA

Deep
       Lakes

"the land of the silver birch

2020-04-01, 22:56

hey, admin?
    sprawa dla administracji
    Jako, że forum tworzą ludzie, nie jest trudno o drobne lub większe pomyłki. Nic jednak nie jest nie do odwrócenia, a więc jeśli zobaczycie jakiś błąd, to jest tamat dla tych, którzy mają sokole oko! Prosilibyśmy, byście napisali to tutaj - zajmiemy się tym najszybciej jak się da. Tutaj również możecie podawać różne pomysły co do przyszłości forum, co byście chcieli tutaj zobaczyć, może jakieś eventy? Nagrody? Cokolwiek Wasza kreatywność podpowiada! Przypominamy, że forum tworzymy nie tylko dla siebie, a dla wszystkich, więc każda interakcja jest bardzo mile widziana.!

imię / nick:-
    multi:-
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 0

24

studiuje finanse i stara się wyłamać z sideł ojca

ZAJĘCIE

wciąż chodzi z Mati, chociaż ma inne zajęcia

UCZUCIA

Beckett Timothy
       Wilson

"Believe me, darling The stars were made for falling

2020-05-08, 13:06

W temacie "kto zagra" nie można edytować swoich postów, co jest dość problematyczne, kiedy już się kogoś do rozgrywki znalazło. c:

imię / nick:Karola
    multi:Primrose
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 3

30

and if you should miss me, don't call me

ZAJĘCIE

don't tell me, just leave me alone

UCZUCIA

Lindsay
       Kernighan

"White roses on a pastel sky, broken vows on our lips run dry

2020-05-08, 13:55

Beckett Wilson napisał/a:
    W temacie "kto zagra" nie można edytować swoich postów, co jest dość problematyczne, kiedy już się kogoś do rozgrywki znalazło. c:

Temat został przeniesiony do poszukiwań, więc teraz już nie powinno być problemu <3

imię / nick:cheisra
    multi:leave me be
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 2

21

Studiuje | Florystka

ZAJĘCIE

Error

UCZUCIA

Suzie
       Dohemy

"Lies, tell me lies, baby, tell me how you hate me

2020-05-09, 18:36

Ja mam taką małą prośbę. Czy w spisie zajętych miejsc w rodzinie Fab. nie dałoby się jakoś odznaczyć już powstałych postaci na forum? I dać przy okazji link do ich profilu. Bo tak trochę ciężko ogarnąć z tego spisu kto jest, a kto jeszcze ma tam tylko rezerwację. :love: :kermit:

imię / nick:Martyna

27

Se wychodzę, nie za nią

ZAJĘCIE

Po chodniku idę

UCZUCIA

Carney
       Woolvett

"Piwo moje paliwo to ono sprawia że Nawet gdy chodzę krzywo kochanie nie złość się

2020-05-09, 20:16

Suzie Dohemy napisał/a:
    Ja mam taką małą prośbę. Czy w spisie zajętych miejsc w rodzinie Fab. nie dałoby się jakoś odznaczyć już powstałych postaci na forum? I dać przy okazji link do ich profilu. Bo tak trochę ciężko ogarnąć z tego spisu kto jest, a kto jeszcze ma tam tylko rezerwację. :love: :kermit:

Ogarniemy to! W całym szale otwarcia musiało nam to jakimś cudem uciec, ale zaraz postaram się całą sytuację uporządkować ♥

imię / nick:Becky#0259
    multi:Nana

23

wuefista

ZAJĘCIE

podziękuję

UCZUCIA

Travis
       Mallone

"I'll never sell my soul

2020-05-10, 15:40

W spisie zawodów, w szkole podstawowej macie mały błąd:
    Cytat:
    Bibliotekarka - https://www.deeplakes.pl/...iewprofile&u=17
    :>

imię / nick:Kamil

welcome

to

ZAJĘCIE

Deep Lakes

UCZUCIA

Deep
       Lakes

"the land of the silver birch

2020-05-10, 16:12

Travis Mallone napisał/a:
    W spisie zawodów, w szkole podstawowej macie mały błąd:
    Cytat:
    Bibliotekarka - https://www.deeplakes.pl/...iewprofile&u=17
    :>

O, dziękuję! Już naprawione <3

imię / nick:-

26

sprawnie obsługuje nalewak

ZAJĘCIE

i czasem podrywa klientów

UCZUCIA

dawn
       oppenheimer

"droga lodziarko z dworca pks, to nie czas na lody

2020-05-10, 19:30

A ja mam pytanie w kwestii tego irracjonalnego punktu o zakazie tworzenia bliźniaków. Przeleciałam wzrokiem spis zajętych wizerunków i wyłapałam jedynie dwie pary bliźniąt (w tym jeden bliźniak z drugiej pary zaakceptowany dopiero wczoraj, czyli po narzuceniu blokady). Nie jest to duża ilość, dlatego nie ukrywam, że zupełnie nie rozumiem tej decyzji i zakładam, że została wprowadzona na podstawie rezerwacji, ale hej, przy rezerwacjach ludzie kombinują, część bliźniąt się nie tworzy i domyślam się, że w ten sposób chcecie trzymać się jakiegoś realizmu, ale przecież to tylko forum i skoro ktoś chce podzielić się mordką, po co blokować mu tę możliwość? :hm:

Poza tym, czytając opis miejsc zamieszkania wyłapałam, że moja postać średnio ma gdzie zamieszkać. Nie będzie miała wysokiego statusu majątkowego, tymczasem w trzech dzielnicach widnieje zaznaczenie, że mieszkanie tam jest drogie. Mało tego, w jedynej, która zaznaczona jest jako "najtańsza opcja" i tak jest wspomniane, że te ceny idą w górę. Może pomyślcie o większej różnorodności pomiędzy tymi dzielnicami, bo dla osób biedniejszych serio ciężko znaleźć opcję. No i macie w opisach kilka literówek, podobnie jak w dopisku od rezerwacji dodatkowej, ale to już mniej istotne kwestie.

imię / nick:pysiula
    multi:niet

23

-

ZAJĘCIE

-

UCZUCIA

-
       -

"-

2020-05-10, 19:58

Zgadzam się z kwestią dotyczącą bliźniąt. Wg mnie to strzał w kolano, wiadomo, że pierwsze bum minie i zostanie para czy dwie, a jakby... realizm realizmem, ale po co ograniczać ludzi chętnych do gry?

imię / nick:wixapol

26

bezbłędnie mówi w języku kwiatów

ZAJĘCIE

ale o miłości mówić już nie chce

UCZUCIA

sigrun
       coffield

"All I ever wanted was to reach out and touch another human being not just with my hands but with my heart

2020-05-10, 20:38

Całkowicie zgadzam się z kwestią dotyczącą bliźniąt! Byłam bardzo zaskoczona, czytając ogłoszenie związane z zakazem, ponieważ naprawdę nie zauważyłam tego wzmożonego zainteresowania tworzeniem ich. Poza tym wydaje mi się, że dla administracji to nawet lepsze, ponieważ mają dwóch użytkowników w cenie jednego wizerunku, którym cieszy się nie tylko jedna osoba.

Osobiście nie miałam problemu z mieszkaniami, ale również zauważyłam, że wybór jest dość ograniczony. Odniosłam wrażenie, że są jedne przeznaczone dla biedniejszej części miasta, a reszta przeznaczona jest dla osób bogatych. Brakuje więc takiego wyraźnego rozróżnienia, dzięki któremu na forum mogłaby odnaleźć się każda postać.

imię / nick:sea witch
    multi:effie
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 1

30

and if you should miss me, don't call me

ZAJĘCIE

don't tell me, just leave me alone

UCZUCIA

Lindsay
       Kernighan

"White roses on a pastel sky, broken vows on our lips run dry

2020-05-10, 21:10

Dawn, wixapol, Sigrun - możliwość tworzenia bliźniąt została zablokowana w związku z napływem rezerwacji, ponieważ chcemy chociaż w jakimś stopniu trzymać się realizmu. Obgadałyśmy to jednak we czwórkę i uznałyśmy, że na Waszą prośbę ponownie odblokujemy tę możliwość, ale jeśli ich liczba ponownie niebezpiecznie wzrośnie, najprawdopodobniej znowu pojawi się blokada, ponieważ, jak już wcześniej wspomniałam, chcemy zachować realizm w miasteczku, które największe jednak nie jest.

Co do dzielnic mieszkalnych, usiądę do tego za moment i ułożę tekst tak, by jasno zaznaczyć ceny lokali. Literówki także sprawdzę, ponieważ mogłyśmy coś przypadkiem przeoczyć. Dziękuję za Wasze słowa i mam nadzieję, że za niedługo w dzielnicach będzie widać tę różnicę <3
    A błąd, który wpadł się do rezerwacji został już poprawiony!

imię / nick:cheisra
    multi:leave me be
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 2

26

sprawnie obsługuje nalewak

ZAJĘCIE

i czasem podrywa klientów

UCZUCIA

dawn
       oppenheimer

"droga lodziarko z dworca pks, to nie czas na lody

2020-05-10, 21:27

Realizm realizmem, ale forka to jednak zabawa i wydaje mi się, że na pewne rzeczy lepiej przymknąć oko, tym bardziej, że tak jak wspomniała Sigrun, bliźnięta to dla was dwóch użytkowników kosztem jednego wyglądu. Niemniej, to sobie rozważcie już później, na razie macie u mnie duży plus za szybką reakcję w obu sprawach <3

imię / nick:pysiula
    multi:niet

27

gg

ZAJĘCIE

gg

UCZUCIA

Sadie
       Parsons

"ggg

2020-05-11, 10:38

Hej! Ja wnioskuję o wyłączenie możliwości dodawania postów z Gościa, ponieważ taki baran, jak ja, wciąż dodaje je w ten sposób, ponieważ nie widzę, że już mnie wylogowało :lol: A to z kolei dorzuca Wam więcej pracy.

imię / nick:boom
    multi:nope

28

opiekun muzeum

ZAJĘCIE

wiecznie przed sobą uciekam

UCZUCIA

Elias
       Abellan

"and i'm mostly being honest, when i tell you that i'm fine

2020-05-11, 12:07

Ja w sumie przychodzę z delikatną sugestią, żeby może zmienię odrobinę kolor Lutrische albo Cherette na lekko fioletowy (podrzuciłam go, bo nie ma go, a dość dobrze odznaczałby się na białym tle)? W tej chwili one są do siebie dość podobne i liście zalogowanych zlewają się ze sobą, a grupy dodają każdemu użytkownikowi jego własną, osobistą etykietkę <3 .

imię / nick:gaba
    multi:joan
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 1

30

rozwiązuje kryminalne zagadki

ZAJĘCIE

idzie na randkę z Jasonem

UCZUCIA

Julia
       Bennett

"I can't breathe. I can't be. I can't be what you want me to be.

2020-05-11, 12:50

Dzień dobry.
    Ja również przychodzę w pewnej sprawie, a mianowicie odniosę się tutaj bezpośrednio do mojej prywatnej rozmowy z Mailee (mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, ale to w dobrej wierze!) z dzisiaj, kiedy to dyskutowałyśmy o spisie zawodów, biedzie panującej w DL i tak dalej. Uprzedzając wszelkie pytania - dogadałam się, wszystko wiem, mój pomysł na postać został zaakceptowany, ale uderzyło mnie coś innego i to nie dlatego, że jestem złośliwa, tylko dlatego, że ciągle mówimy tutaj o realizmie, którego niestety troszkę mi zabrakło.

Mianowicie w naszej rozmowie chodziło o pojawienie się na komendzie dodatkowych zawodów takich jak psycholog, technik, analityk itd. Rozumiem, że DL to miasteczko małe i dość ubogie, dlatego pewne zawody oraz zajęcia nie mają tutaj racji bytu na dłuższą metę lub w ogóle są niemożliwe. Z drugiej strony mamy jednak spis lokacji czy miejsc pracy (w tym przypadku na jedno wychodzi), gdzie doliczyłam się w sumie aż 18 barów, pubów, klubów - w tym również ze striptizem i takich typowo pod lgbt. Osobiście dla mnie te dwie sprawy się dość mocno ze sobą kłócą - z jednej strony brak miejsc pracy dla niektórych zawodów przez wzgląd na wielkość i finanse miasteczka, z drugiej bardzo dużo miejsc, które w normalnym miasteczku.. chyba by nie zaistniały? Serio, osobiście mieszkam niedaleko miejscowości, gdzie jest około 15 tysięcy mieszkańców. Mamy tam ze cztery kawiarnie, ze trzy pizzerie i kilka budek z lodami.
    Nigdzie też nie rzuciła mi się w oczy informacja dotycząca sprecyzowanej liczby mieszkańców DL (jeżeli taka gdzieś jest to przepraszam, najwidoczniej przeoczyłam). Osobiście ciągle widzę tylko informacje, że to ,,małe miasto''. Skoro jest takie małe to jakim cudem utrzymuje się tutaj 18 barów/klubów/pubów? Dla mnie jest to drobna niespójność i byłoby fajnie, gdyby administracja się nad tym pochyliła <3

imię / nick:marteczka

Odpowiedz do tematu