Witaj na forum
nieznajomy
  • REGULAMIN
  • OGŁOSZENIA
  • DO ADMINISTRACJI
  • REZERWACJE
  • ZAMÓWIENIA
  • NIEOBECNOŚCI
  • ZARAZ WRACAM
  • KTO ZAGRA?
  • ZAJĘTE WIZERUNKI
  • MIEJSCA PRACY
  • DZIELNICE MIESZKALNE
  • SPIS LOKACJI
  • POSZUKIWANIA
  • RODZINY FABULARNE
  • POZIOMY MISTRZA GRY
  • WĄTEK KRYMINALNY
  • pogoda

Smithers, BC, Canada
    newsy
  • Witamy w Deep Lakes ♥
  • Nowy numer Deep Lakes News już dostępny!
    Przypominamy o możliwości wysłania gorących ploteczek na konto DL NEWS w wiadomości prywatnej!
  • Poszukiwani moderatorzy - więcej informacji w ogłoszeniu

• Poprzedni temat «» Następny temat

17

uczę sie

ZAJĘCIE

.

UCZUCIA

Olivia
       Walsh

"Oh, crap...

2020-05-10, 12:42

Olivia "Liv" Walsh
    Człowiek-katastrofa, chodzące nieszczęście i ucieleśnienie chaosu. Jeśli w jej towarzystwie od jakichś pięciu minut nic się nie dzieje, to zdecydowanie powinieneś zacząć się martwić - możliwe, że to cisza przed burzą i że szykuje się coś większego. Prawdopodobnie jest główną przyczyną wszelkich kataklizmów, katastrof i nieszczęść w miasteczku. Choć nikt tego jeszcze oficjalnie nie potwierdził...
    relacje
    Lorem ipsum Dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Lorem ipsum Dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Lorem ipsum - dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus.

imię / nick:.
    multi:.
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 3

17

Licealistka

ZAJĘCIE

Pokręcone jak jej życie

UCZUCIA

Diana
       Winfield

"Tańczymy po winie, póki nie przeminie to życie jak Datpiff i MySpace

2020-05-10, 13:16

Kłopoty powinny trzymać się razem, Diana też jest feralnym przypadkiem, jej życie to totalny sarkazm, a szkolne życie to dramat bo ledwo zdaje z jednej klasy do drugiej. Dodając do tego jej skłonności autodestrukcyjne, p echa i głupie pomysły, przyjaciółka dla Liv idealna. No nie oszukujmy się, we dwie to na pewno gór nie podbiją

imię / nick:hellheim
    multi:Drake i Dante

17

uczę sie

ZAJĘCIE

.

UCZUCIA

Olivia
       Walsh

"Oh, crap...

2020-05-10, 13:28

Diana, bardzo chętnie przygarnę taką przyjaciółkę, o ile nie będzie jej przeszkadzać, że od lat Liv planuje, jak po kryjomu obciąć jej włosy i zrobić z nich perukę dla siebie :lol: W ramach rekompensaty Olivia może pomagać trochę Dianie w nauce, bo mimo bycia totalnym roztrzepańcem i nieogarem, o dziwo oceny ma całkiem niezłe. Może też starać się pilnować przyjaciółki na imprezach od czasu feralnego incydentu, chociaż to akurat... no powiedzmy sobie szczerze, czasami może pójść jej dość kiepsko. Zwłaszcza, że zwykle niewiele jej wystarczy, żeby kompletnie ją rozproszyć i sprawić, żeby zapomniała o poważnej misji, jaką jest czuwanie nad Dianą... Ale stara się! A podobno chęci liczą się najbardziej! :lol:
    A jeśli któregoś pięknego dnia przez nie Deep Lakes zniknie z powierzchni Ziemi, to to totalnie nie będzie ich winą! To przez przypadek! :>

17

Licealistka

ZAJĘCIE

Pokręcone jak jej życie

UCZUCIA

Diana
       Winfield

"Tańczymy po winie, póki nie przeminie to życie jak Datpiff i MySpace

2020-05-10, 13:50

Pewnie jej wybaczy, nawet jeśli kiedykolwiek przyjdzie jej do głowy świetny pomysł, by ściąć włosy to odda Liv, żeby sobie doczepiła, albo pasemka dorobiła czy coś ;/ A na peruke to niestety nadal musi kombinować. Ooo, czyli na tej feralnej imprezie to z nią była, dobrze sie składa, bo później miała komu się wyżalić hehe. Cóż, jeśli będą siebie wzajemnie pilnować to może coś wyjdzie, jakieś trzęsienie ziemi w DL, albo tsunami z jezior XD <3

imię / nick:hellheim
    multi:Drake i Dante

18

szkoła, lol

ZAJĘCIE

gdzie jesteś Julio??

UCZUCIA

Romeo
       Garcia

"ale było, minęło, nie przewija się do tyłu video

2020-05-10, 19:09

ej słuchaj, ja to mam taki pomysł, że kiedyś strasznie się nakręciłem żeby pomóc ci znaleźć jakiegoś psa przybłędę, bo jak już takiego do domu przyprowadzisz i zrobisz smutną minę przed starszymi, to oni na bank się zgodzą żeby został! no i faktycznie mogliśmy znaleźć jakiegoś psa, ale państwo Walsh się jednak nie zgodzili i teraz ten pies jest u mnie, a ty możesz go odwiedzać kiedy tylko chcesz :roll:

imię / nick:hiacynta
    multi:heh
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 2

17

uczę sie

ZAJĘCIE

.

UCZUCIA

Olivia
       Walsh

"Oh, crap...

2020-05-10, 19:18

Romeo, zdecydowanie jestem za! Przez moment pewnie zresztą Olivia całkiem poważnie rozważała, żeby wprowadzić się razem z psem, dać się adoptować państwu Garcia i ogólnie zrobić w ten sposób ojcu na złość, skoro podły nie chciał się zgodzić na psa. A przecież tyle godzin zmarnowali, włócząc się po mieście, żeby jakiegoś znaleźć! I jeszcze w dodatku przekupić go żarciem, żeby chciał pójść z nimi... Kwestię wyprowadzki i zmiany nazwiska mogli jej ostatecznie wyperswadować rodzice chłopaka, ale to w sumie niewiele zmienia, bo pewnie i tak będzie wybitnie często korzystać z możliwości odwiedzania psiaka... <3

18

będę milczał

ZAJĘCIE

i tak jestem martwy

UCZUCIA

atlas
       kahan

"you're so art deco, out on the floor

2020-05-10, 20:07

o, hej, człowieku-katastrofo! ja też mam ten katastroficzny gen, o czym może z resztą przekonałaś się na którejś ze szkolnych imprez, akurat za często mi się na nich udaje zabłysnąć jakąś głupotą :lol: natomiast jeśli byłaś z Dianą na niesłynnej imprezie i wiesz, do czego tam doszło, równie dobrze możesz mieć chociaż częściową świadomość, że i ja jestem w to wszystko zamieszany - po prawdzie z Dianą mamy swoje sekrety i dbamy o to, żeby nimi pozostały, ale równie dobrze możesz przecież mieć na cały ten temat swoje zdanie i swoje teorie, a przy okazji może uważać że nie jestem najlepszym wpływem, co? w końcu mi ta impreza zbyt dużo do myślenia nie dała, a przynajmniej nie wynika to zbyt jasno z mojego zachowania...

imię / nick:żuczek
    multi:temi

17

uczę sie

ZAJĘCIE

.

UCZUCIA

Olivia
       Walsh

"Oh, crap...

2020-05-10, 20:28

Atlas, jeżeli Liv dostała choćby cień powodu, żeby uznać, że w całą tę sytuację Kahan był jakkolwiek zamieszany, to można śmiało uznać, że zdążyła już na ten temat stworzyć milion teorii. A żeby nie męczyć za bardzo Diany, prawdopodobnie odpuściła sobie przegadanie większości dziwnych pomysłów, które mogłyby się jej we łbie zrodzić. Niestety, w przypadku Liv... to nigdy dobrze nie wychodzi, kiedy pozwala swoim teoriom żyć własnym życiem i kiedy sama bierze się za ich potwierdzanie lub obalanie. Może i jeszcze nie przesiaduje pod domem Atlasa i nie zostawia mu anonimów, żeby trzymał się od jej przyjaciółki z daleka, ale podejrzliwe spojrzenia i mniej lub bardziej zawoalowane sugestie, że powinien zjeżdżać i z Dianą nawet nie gadać, jak najbardziej zdążyła już wdrożyć.
    Daj jej jeszcze chwilę, a jednak na anonimy też się wreszcie porwie... :lol:

17

uczennica

ZAJĘCIE

polak mi zabrał kwiatki wszystkie

UCZUCIA

Peach
       Paddington

"bejbe

2020-05-10, 21:00

Kocham twoja postać. Ale sadze, ze z Peach sie nie dogadaja!!! Nie wiem co ty na to, ale Peach chodzi z zadartym nosem i nie gada z żadnymi dziewczynami z klasy oprocz swoich 2 psiapsi. Plus slyszalan, ze hejcisz Makyle a Peach jest jej fanką :p

poszukiwanka

imię / nick:b
    multi:jbj

17

uczę sie

ZAJĘCIE

.

UCZUCIA

Olivia
       Walsh

"Oh, crap...

2020-05-10, 21:16

Peach, też wydaje mi się, że dziewczyny raczej nie miałyby większych szans się dogadać... :lol: Zwłaszcza, że sprawa z Makaylą wygląda tak, że rzekomo Liv ją prześladuje i nęka - a to wylewając na nią jakiś napój, a to niszcząc notatki, czy też sprowadzając na nią wszelkie inne nieszczęścia. W sumie ze strony Olivii nie ma w tym nic celowego, to po prostu jej pech i brak ogarnięcia, ale... no, nigdy nie miała jakoś okazji tego wyjaśnić. Więc Peach, podobnie jak Mak, może sądzić, że dziewczyna rzeczywiście ją prześladuje... A to całkiem dobry powód, by jej nie lubić.
    W dodatku sama Olivia też może zbytnio nie przepadać za Peach, mając ją po prostu za puste dziewczę, przy którym nawet nie stara się trzymać języka za zębami, by czasem nie rzucić jakimś ironicznym komentarzem, czy coś... Generalnie raczej jej nie zależy na tym, żeby Paddington ją jakoś polubiła :>

18

szkoła, lol

ZAJĘCIE

gdzie jesteś Julio??

UCZUCIA

Romeo
       Garcia

"ale było, minęło, nie przewija się do tyłu video

2020-05-10, 21:58

no to muszę staremu tylko powiedzieć, że od teraz mamy psa :roll: a tatusiek drugą prawie córkę :lol:

imię / nick:hiacynta
    multi:heh

17

I know I did it to myself

ZAJĘCIE

I feel like a let-down and now you're gone

UCZUCIA

darcy
       newman

"Somewhere in the middle, I Think I lied a little

2020-05-10, 23:53

Lizanie mydła, bo ładnie pachnie jest tak życiowe (sama podobno robiłam podobrazie rzeczy jako gówniak), że muszę po coś wpaść. Mega mi się też podoba koncept z podcastem Liv, więc co by na to by dziewczyny poznały się w ten sposób?
    Może jeszcze na długo przed przyjazdem do DL, np po wakacjach spędzanych tutaj u ojca, wrzuciła nazwę miasteczka do przeglądarki. I może na którejś stronie wyszukiwań w końcu trafiła na podcast Olivii? Albo trafiłaby na niego w jeszcze bardziej przypadkowy sposób. Głos Liv okazał się idealnym akompaniamentem przy treningach i już z nią została. A potem może nawet napisałaby jakiegoś maila czy wymieniła się kilkoma komentarzami na fanpejdżu? I niespodziewanie dziewczyny zaczęły się wymieniać wiadomościami. Albo po prostu Liv zaczęła zauważać jej obecność.
    I w końcu, gdy Darcy przyjechała tu na dłużej, trafiła do miejscowej szkoły i z całego gwaru panującego na korytarzach wyłapała znajomy głos.
    Nie wiem tylko czy spotkanie na żywo okazałoby się dla Liv zawodem czy niekoniecznie? Jak myślisz?
    No i czy w ogóle pasuje ci taka internetowa geneza znajomości?

imię / nick:tragikomedia
    multi:*

18

będę milczał

ZAJĘCIE

i tak jestem martwy

UCZUCIA

atlas
       kahan

"you're so art deco, out on the floor

2020-05-11, 08:36

Olivia Walsh napisał/a:
    Atlas, jeżeli Liv dostała choćby cień powodu, żeby uznać, że w całą tę sytuację Kahan był jakkolwiek zamieszany, to można śmiało uznać, że zdążyła już na ten temat stworzyć milion teorii. A żeby nie męczyć za bardzo Diany, prawdopodobnie odpuściła sobie przegadanie większości dziwnych pomysłów, które mogłyby się jej we łbie zrodzić. Niestety, w przypadku Liv... to nigdy dobrze nie wychodzi, kiedy pozwala swoim teoriom żyć własnym życiem i kiedy sama bierze się za ich potwierdzanie lub obalanie. Może i jeszcze nie przesiaduje pod domem Atlasa i nie zostawia mu anonimów, żeby trzymał się od jej przyjaciółki z daleka, ale podejrzliwe spojrzenia i mniej lub bardziej zawoalowane sugestie, że powinien zjeżdżać i z Dianą nawet nie gadać, jak najbardziej zdążyła już wdrożyć.
    Daj jej jeszcze chwilę, a jednak na anonimy też się wreszcie porwie... :lol:

no to ustalone! i uwaga na te anonimy, nie chcemy żeby się zrobiło nieprzyjemnie... ale w sumie to tak naprawdę chcemy, bo przecież tylko wtedy robi się ciekawie, więc niech się Livka nie krępuje 8) i może jak mi się uda trochę wykopać z aktualnych gier, bo mam tego przeraźliwie dużo, to sobie coś fajnego zagramy, hm? <3

imię / nick:żuczek
    multi:temi

17

uczę sie

ZAJĘCIE

.

UCZUCIA

Olivia
       Walsh

"Oh, crap...

2020-05-11, 09:13

Darcy, mega podoba mi się pomysł z zawarciem znajomości przez internet <3 Zwłaszcza, że w takim przypadku, z perspektywą, że pewnie i tak nigdy nie spotka osoby, która jest po drugiej stronie ekranu, Liv mogła dać upust swojej fantazji i trochę (bardzo) poprzeinaczać kilka faktów na swój temat. Zwłaszcza, gdy po wymianie kilku wiadomości, czy komentarzy dotyczących podcastu, dziewczyny miałyby dojść do wniosku, że w sumie całkiem nieźle się dogadują i przejść do tych bardziej swobodnych, prywatnych rozmów. W takim przypadku pewnie w pierwszym odruchu Olivia poczułaby chęć natychmiastowej ucieczki, wyprowadzki na drugi koniec świata i udawania, że ona to wcale nie ona, kiedy któregoś pięknego dnia Darcy miałaby stanąć przed nią twarzą w twarz :lol: Ale ostatecznie, skoro w gruncie rzeczy dobra z niej duszyczka (no i ojciec nie zgodził się na natychmiastowy wyjazd do Chin...), zapewne chciałaby pociągnąć znajomość z Darcy dalej, może nawet pomóc jej odnaleźć się w nowym środowisku <3

Atlas, no pewnie, bardzo chętnie coś rozpiszę! Krzycz, jak tylko znajdziesz dla mnie miejsce :>

18

karty nie przepowiedziały

ZAJĘCIE

pasożyta z genami samuela

UCZUCIA

Consuela ''Sue''
       Garcia

"i'm a mean girl deep in heart

2020-05-11, 21:23

oesu, zapomniałam ci tu przyjść i powiedzieć, że absolutnie zakochałam się w twoim człowieku chaosie :heart:
    także jakbyś jednak zmieniła zdanie to ja jestem bardzo "za", żeby cię do naszej rodzinki adoptować w pakiecie z psiunią 💕

imię / nick:fredo
    multi:stokrotka | pyrka

Odpowiedz do tematu