Witaj na forum
nieznajomy
 • REGULAMIN
 • OGŁOSZENIA
 • DO ADMINISTRACJI
 • REZERWACJE
 • ZAMÓWIENIA
 • NIEOBECNOŚCI
 • ZARAZ WRACAM
 • KTO ZAGRA?
 • ZAJĘTE WIZERUNKI
 • MIEJSCA PRACY
 • DZIELNICE MIESZKALNE
 • SPIS LOKACJI
 • POSZUKIWANIA
 • RODZINY FABULARNE
 • POZIOMY MISTRZA GRY
 • WĄTEK KRYMINALNY
 • pogoda


  Smithers, BC, Canada
  newsy
 • Witamy w Deep Lakes ♥
 • Nowy numer Deep Lakes News już dostępny!
  Przypominamy o możliwości wysłania gorących ploteczek na konto DL NEWS w wiadomości prywatnej!
 • Poszukiwani moderatorzy - więcej informacji w ogłoszeniu


 • Poprzedni temat «» Następny temat
  welcome

  wiek


  to

  ZAJĘCIE


  Deep Lakes

  UCZUCIA
    
  Deep
     Lakes

    
  "the land of the silver birch

    

    

    

    

    

    

  2020-07-07, 17:41


  latest news
  ogłoszenia
  Kochani!
  Dziś nasze forum świętuje swoją drugą miesięcznicę! Po raz kolejny dziękujemy Wam za cały wkład w forum, za wszystkie wspaniałe posty, emocjonujące wątki, za Waszą obecność, wsparcie, rozmowy, nocne zmiany i za to, że pomagacie Deep Lakes tak pięknie się rozwijać!
  W związku z kolejną miesięcznicą - zapraszamy do drugiej odsłony loży zasłużonych! W tym miesiącu rankingiem tematycznym jest gorąca linia - postanowiliśmy nagrodzić wszystkich tych, którzy w swoim telefonie nazbierali przynajmniej dziesięć stron SMS-ów! Rozpoczynamy także nowe nominacje na The Royal Drama Couple i The Best Plot. Po wszystkie informacje na temat plebiscytów zapraszamy do loży zasłużonych!
  Już teraz możecie zawalczyć o miejsca w rankingu tematycznym za lipiec i przynależność do grupy Our Pride! Tym razem nie zaskoczymy Was tematem, bo - ogłaszamy lipiec miesiącem grywalizacji! O jego zasadach, punktacji i zgłoszeniach do zabawy więcej przeczytacie w tym temacie. Zapraszamy do udziału!
  Wątek kryminalny przechodzi do drugiego etapu - przesłuchania świadków dobiegają końca; zakończyliśmy także ich nabór. Od tej pory wątek kryminalny nie stanowi już wyłączenie jednego tematu - powstał specjalny dział, w którym znajdziecie wszystkie informacje na temat postępów w śledztwie. Już teraz możecie w nim przeczytać o spotkaniu dla policjantów - na nim nasi dzielni stróże prawa dowiedzą się o wynikach przesłuchań! Oznacza to, że już lada moment przejdziemy do przesłuchań podejrzanych - drodzy policjanci, przygotujcie się dobrze! Po wszystkie informacje zapraszamy do naszego kryminalnego działu
  Nadeszły wakacje, więc nie możemy pozwolić, żebyście się nudzili! W związku z tym przygotowaliśmy dla was zapowiedź eventu! Wesołe miasteczko przyjedzie do Deep Lakes już w ten weekend. Będzie to okazja nie tylko do dobrej zabawy, ale też do zdobycia punktów dla osób uczestniczących w grywalizacji! Po więcej informacji zapraszamy do odpowiednich tematów - zachęcamy do wypatrywania naszego wesołego miasteczka!
  Jeśli jeszcze nie czujecie się zaspokojeni - ogłaszamy, że zmieniamy formułę działania Mistrza Gry! Od tej pory nie można zgłaszać się już pod zadania od MG. Zamiast tego pojawią się zdarzenia losowe - możecie już zacząć zaglądać do swoich kalendarzy! Nie zobowiązujemy do wykonywania ich, choć do tego zachęcamy, jednak osoby uczestniczące w grywalizacji będą mogły zostać za nie dodatkowo nagrodzone. Tym razem po informacje zapraszamy Was do poziomów MG!

  Zaszły także kolejne zmiany w regulaminie, które, mamy nadzieję, pomogą Wam w procesie tworzenia Waszych nowych postaci. W części technicznej zmianie uległ punkt 7:
  W razie jakichkolwiek poprawek zgłoszonych użytkownikowi przez administrację, ma on 48 godzin od otrzymania wiadomości na poprawę, a przez ten czas wizerunek jest wciąż zarezerwowany.
  Czas na naniesienie poprawek w karcie uległ więc dwukrotnemu wydłużeniu! Zmiana zaszła także w części poświęconej rezerwacjom, w punkcie 8:
  Dopuszczamy do 3 rezerwacji jednego wizerunku na danym koncie. Jedną z tych rezerwacji można przedłużyć.
  Tym samym - nie jest już koniecznym do spełnienia warunek, by rezerwacja była pierwszą, aby ją przedłużyć! Jeśli nie przedłużycie pierwszej rezerwacji - możecie przedłużyć drugą lub trzecią.

  Ponadto - od dziś Rick Dohemy przechodzi na mały urlop. Pozostaje w naszym składzie, jednak tymczasowo nie będzie spełniać obowiązków administracyjnych. Mamy nadzieję, że szybciutko wróci do pełnej, adminowej działalności!
  Już wkrótce wrócimy do Was z kolejnymi nowościami!
  Pozdrawiamy cieplutko
  Administracja Deep Lakes
   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   

  welcome

  wiek


  to

  ZAJĘCIE


  Deep Lakes

  UCZUCIA
    
  Deep
     Lakes

    
  "the land of the silver birch

    

    

    

    

    

    

  2020-07-10, 14:58


  latest news
  ogłoszenia
  Kochani!
  Zgodnie z zapowiedzią - wesołe miasteczko przyjechało do Deep Lakes! Zapraszamy w okolice Witches' Lake - tam czeka na Was mnóstwo atrakcji. Karuzela, worek bokserski, dom strachów? Każdy znajdzie coś dla siebie!
  Nowe wątki w subforum wesołego miasteczka rozpoczynać można do 18 lipca - po tym dniu będzie można już jedynie je powoli kończyć. Przypominamy, że na evencie nie obowiązuje multilokacja - grać można jedynie w jednym miejscu na raz.
  Mamy także dobrą wiadomość dla osób, które biorą lub chcą wziąć udział w lipcowym wyzwaniu! Za napisanie czterech postów fabularnych na min. 1500 znaków każdy w jednej lokacji eventowej otrzymać możecie dwa punkty! Punkty te, oczywiście, mnożą się przez liczbę lokacji. Jeśli uda Wam się odwiedzić wszystkie sześć atrakcji - dostaniecie bonus - dodatkowe trzy punkty - więc razem uzyskacie ich aż 15!
  Uwaga: grywalizacja nie obejmuje strefy gastronomicznej - za pisanie w niej nie otrzymacie punktów. Odwiedzenie strefy nie jest także konieczne do zdobycia bonusu.
  Wizytę w wesołym miasteczku można rozliczyć podobnie, jak wszystkie zadania od Mistrza Gry - w kodzie do rozliczenia w rubryce typ zadania wpisując event. Prosimy także o podanie linków do wszystkich miejsc rozgrywki.

  Zgodnie z zapowiedzią - wczoraj wystartowało spotkanie dla policjantów na sali konferencyjnej. Wszystkich policjantów, którzy do tej pory zgłosili się do udziału w śledztwie, a także tych, którzy chcieliby jeszcze do niego dołączyć, zapraszamy do udziału! Przydzielone zostaną nowe zadania, a Harry Jordan opowie o wynikach przesłuchań świadków.

  Bawcie się dobrze!
  Pozdrawiamy cieplutko
  Administracja Deep Lakes
   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   

  welcome

  wiek


  to

  ZAJĘCIE


  Deep Lakes

  UCZUCIA
    
  Deep
     Lakes

    
  "the land of the silver birch

    

    

    

    

    

    

  2020-07-11, 09:33


  latest news
  ogłoszenia
  Kochani!
  Rozpoczynamy głosowania w plebiscytach na The Royal Drama Couple i The Best Plot! Informacje na temat konkursu, jego zasad i nominowanych za czerwiec znajdziecie w tym temacie.
  Zapraszamy do oddania swojego głosu - ankiety otwarte będą przez trzy dni, a zagłosować można z jednego konta, potwierdzając oddanie głosu postem, w poszczególnych tematach:
  Drama Queen
  Drama King
  The Best Plot.
  Pozdrawiamy cieplutko
  Administracja Deep Lakes
   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   

  welcome

  wiek


  to

  ZAJĘCIE


  Deep Lakes

  UCZUCIA
    
  Deep
     Lakes

    
  "the land of the silver birch

    

    

    

    

    

    

  2020-07-14, 12:34


  latest news
  ogłoszenia
  Kochani!
  Zakończyły się głosowania na The Royal Drama Couple i The Best Plot! Miło jest nam ogłosić, że za działalność w drugim miesiącu istnienia forum jako Drama Queen nagrodzona została Carlotta Mari Tillsley, tytuł Drama King zdobyli dwaj panowie - Jeremiah Dohemy i Eddie Dohemy, a najlepszy wątek rozegrali Atlas Kahan i Eddie Dohemy! Dziękujemy wszystkim nominującym i nominowanym, a do zwycięzców już wkrótce odezwiemy się w sprawie wyboru emotikonów, które sygnować będą swoim imieniem. Jeszcze raz serdecznie Wam gratulujemy! I - zachęcamy wszystkich do dalszego obserwowania życia na forum. Już za miesiąc kolejne nominacje!

  Przypominamy także, że od najbliższej soboty, 18 lipca, zaczniemy wygaszać event - rozpoczynanie nowych wątków w wesołym miasteczku nie będzie już możliwe. Jeszcze raz zapraszamy do zabawy i zachęcamy do zbierania punktów do grywalizacji!

  Pozdrawiamy cieplutko
  Administracja Deep Lakes
   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   

  welcome

  wiek


  to

  ZAJĘCIE


  Deep Lakes

  UCZUCIA
    
  Deep
     Lakes

    
  "the land of the silver birch

    

    

    

    

    

    

  2020-07-18, 17:55


  latest news
  ogłoszenia
  Kochani!
  Zabawa w wesołym miasteczku powoli dobiega końca. Tylko do dziś, do godziny 23:59 można rozpoczynać nowe wątki na evencie - od północy nowe postacie nie będą już mogły uczestniczyć w wydarzeniu. Ponadto - osoby już na nim obecne mogą od północy jedynie jednokrotnie zmienić temat, w którym rozgrywają wątek. Prosimy o stopniowe wygaszanie rozgrywek - wkrótce wesołe miasteczko przejdzie do historii i trafi do wydarzeń archiwalnych. Osobom uczestniczącym w grywalizacji przypominamy o rozliczeniu udziału w evencie w odpowiednim temacie.
  W ostatnim czasie pojawiły się także liczne pytania dotyczące rozliczania wspominania w rozgrywkach w grywalizacji. W związku z tym informujemy, że:
   • jedno zadanie liczmy jako jedno wspomnienie. Oznacza to, że za wspomnienie o danym zadaniu jedynie jednokrotnie można otrzymać punkt. Oczywiście - wspominać możecie dowolną ilość razy w dowolnej liczbie rozgrywek, natomiast punkt przysługuje Wam jedynie raz.
   • w jednej rozgrywce wspomnieć można o kilku zadaniach - wtedy punkty mnożą się przez liczbę zadań, do których nawiązaliście.
   • zadanie musi być fabularnie rozpoczęte, żebyście mogli wspomnieć o nim w innej grze - rozliczyć wspomnienie możecie jednak dopiero w momencie, gdy ukończycie wykonywanie zadania.
  W razie jakichkolwiek kolejnych wątpliwości dotyczących grywalizacji - nie bójcie się pytać, pomożemy!

  Pojawił się także nowy punkt w regulaminie - 11 w części technicznej:
  Jeśli nowa postać jest częścią istniejącej na forum rodziny innej, niż fabularna, i dzielić będzie z członkami tej rodziny nazwisko - przynajmniej jeden fabularny krewny powinien potwierdzić swoim wpisem pod kartą, że postać ta należy do rodziny. Należy to zrobić przed podbiciem karty do akceptacji.
  Nowy punkt ma za zadanie usprawnić proces akceptowania kart, zwłaszcza w przypadku tych użytkowników, którzy o przynależności do danej rodziny nie piszą wprost, a także tych, którzy omyłkowo dublują istniejące już na forum nazwisko.

  Przychodzimy jednak do Was z jeszcze jedną nowością - na forum wystartowała redakcja gazety, z której dowiecie się, co w trawie piszczy, jakie plotki chodzą po miasteczku i jakie decyzje powinny podejmować Bliźnięta, a jakie Panny! Wszelkie informacje dotyczące Deep Lakes News, a także pierwsze wydanie czasopisma, znajdziecie w tym temacie. Zachęcamy także do komentowania na instagramie gazety i przysyłania nowinek i sugestii na pw redakcyjnego konta - DL News!

  Pozdrawiamy cieplutko
  Administracja Deep Lakes
   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   

  welcome

  wiek


  to

  ZAJĘCIE


  Deep Lakes

  UCZUCIA
    
  Deep
     Lakes

    
  "the land of the silver birch

    

    

    

    

    

    

  2020-07-21, 19:10


  latest news
  ogłoszenia
  Kochani - przychodzimy do Was z garścią ogłoszeń technicznych!
  Po pierwsze - w regulaminie pojawiły się nowe punkty. Dwa z nich znajdziecie w części poświęconej nieobecnościom:

  5. Po zakończeniu nieobecności użytkownikowi przysługują 3 dni na powrót do gry - przez ten czas użytkownik traktowany jest w taki sposób, jakby nadal przebywał na nieobecności.
  6. Nie można wziąć nieobecności w przypadku, gdy ostatni post postaci napisany został 7 lub więcej dni temu.


  Jeszcze jeden nowy punkt pojawił się w części poświęconej rozgrywce:

  10. W przypadku gdy użytkownik trzy razy z rzędu doda post fabularny w szóstym lub siódmym dniu na jego napisanie, postaci zostaje zdjęta ranga niezależnie od daty ostatniego posta fabularnego. Jeżeli użytkownik zdecyduje się przywrócić rangę i ponownie trzykrotnie napisze post w szóstym lub siódmym dniu, zostanie mu zdjęta ranga i udzielone ostrzeżenie o wadze 2 na dane konto.

  Nowe punkty mają na celu ostateczne uregulowanie kwestii nieobecności, a także zapobieganie tzw. blokowaniu wizerunków. Jako że prawo nie działa wstecz, wszystkie dotychczas wzięte nieobecności utrzymują swoją ważność, a ewentualne posty blokujące liczone będą od daty zaktualizowania regulaminu - czyli od dziś.

  Techniczne zmiany objęły także strefę edukacyjną! Po pierwsze - wychodząc naprzeciw Waszym pytaniom i wątpliwościom, zaktualizowałyśmy nieco temat poświęcony edukacji w Kanadzie. Nie znajdziecie tam już przestarzałej nieco informacji na temat dodatkowego roku szkoły średniej. Zaktualizowany został także spis uczniów Deep Lakes High School - pożegnaliśmy absolwentów, a dzieciaki z klasy jedenastej wskoczyły do dwunastej! Osoby, które z różnych przyczyn życzą sobie, żeby ich postać nie zdała ostatniej klasy i spędziła w niej jeszcze rok - prosimy o kontakt na koncie Deep Lakes w celu przywrócenia do spisu. Zachęcamy także do rozejrzenia się za wakacyjną pracą!

  Być może zdążyliście już zauważyć, że w dziale telefony powstało subforum czat grupowy. Przenieśliśmy tam wszystkie Wasze grupowe konwersacje - i prosimy, by właśnie w tym miejscu powstawały kolejne! Dziękujemy także Willow Pelletier za podesłanie aż 19 nowych emotikonów - zostały już wgrane na forum i mamy nadzieję, że wszystkim się dobrze przysłużą! Ewentualne zamówienia na kolejne emotki przyjmujemy na koncie Deep Lakes.

  Pozdrawiamy cieplutko
  Administracja Deep Lakes
   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   

  welcome

  wiek


  to

  ZAJĘCIE


  Deep Lakes

  UCZUCIA
    
  Deep
     Lakes

    
  "the land of the silver birch

    

    

    

    

    

    

  2020-07-31, 13:49


  latest news
  ogłoszenia
  Kochani! Dziś ponownie przychodzimy do Was z dawką przydatnych informacji.
  Pierwsza informacja - lipcowa grywalizacja trwa do 6 sierpnia do godziny 23:59, po tym czasie rozliczanie zadań nie będzie możliwe, a punkty nie będą przyznawane. Tym samym, nowe zadania będą rozdawane tylko do 4 sierpnia do godziny 23:59.
  7 sierpnia pojawią się wyniki wraz z ogłoszeniem zabawy na kolejny miesiąc!
  Po drugie, w odpowiedzi na Wasze pytania - zadania przydzielane przez Mistrza Gry oraz zdarzenia losowe, jako ingerencja w życie postaci, dotyczą wydarzeń bieżących - w swoich rozgrywkach pamiętajcie więc, że powinny mieć miejsce w przeciągu najwyżej ostatniego miesiąca, nie wcześniej.
  W związku z zakończeniem grywalizacji, zmianie ulegnie nieco częstotliwość przydzielania zdarzeń losowych - będą one wysyłane od przyszłego tygodnia w każdy piątek, po dwa zadania tygodniowo. Prosimy więc, byście sprawdzali wtedy swoje kalendarze. Zasada działania zdarzeń nie zmieni się - zastosowanie się do nich nie będzie obowiązkowe.
  Przychodzimy do Was również z informacją na temat nowego eventu! O Festiwalu Żniw, który zacznie się już szóstego sierpnia, przeczytacie w najnowszej zapowiedzi. Pani burmistrz ma nadzieję, że to wydarzenie zachęci mieszkańców Deep Lakes do zainteresowania się tradycją, historią, naturą i zdrowszym trybem życia. Już teraz zapraszamy do udziału!
  W składzie administracji pojawiło się kilka zmian. Adminka, która dotychczasowo zajmowała się forum z konta Joan White, przeniosła uprawnienia na inną postać - Indigo Meyer. Wciąż jednak pozostaje z nami!
  Z grona administracji odchodzi jednak Rick Dohemy, jednakże nie zamierza całkowicie znikać z forum! Dziękujemy serdecznie za wkład włożony w tworzenie i prowadzenie Deep Lakes, za angażowanie się w fabuły innych graczy, jak również za całą wykonaną na forum pracę, wszystkie pomysły - i za Twoją obecność!
  Do składu adminów dołącza za to Leah Pelletier, która zajmie się pomocą w tworzeniu niezwykłej atmosfery na forum i wesprze nas w działaniach fabularnych, aby każdy z graczy mógł wkrótce zaangażować się bardziej w linię fabularną forum.
  Rickowi życzymy wspaniałych gier i zasłużonego odpoczynku, a Leah - owocnej pracy!

  Pozdrawiamy cieplutko
  Administracja Deep Lakes
   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   

  welcome

  wiek


  to

  ZAJĘCIE


  Deep Lakes

  UCZUCIA
    
  Deep
     Lakes

    
  "the land of the silver birch

    

    

    

    

    

    

  2020-08-02, 22:12


  latest news
  ogłoszenia
  Kochani!
  Ponownie musimy poinformować Was o zmianie w administracji. Nasze grono opuszcza dziś Indigo Meyer - dziękujemy Ci za cały wkład w Deep Lakes, całą pomoc, Twoją obecność i wszystkie piękne pomysły, którymi się z nami podzieliłaś. Życzymy zasłużonego odpoczynku i inspirujących wątków!
  Informujemy też, że w dziale rozrywka pojawiła się nowa gra - karaoke! Zapraszamy do zabawy, a za jej propozycję dziękujemy Nanie Heathcliffe!

  Pozdrawiamy cieplutko
  Administracja Deep Lakes
   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   

  welcome

  wiek


  to

  ZAJĘCIE


  Deep Lakes

  UCZUCIA
    
  Deep
     Lakes

    
  "the land of the silver birch

    

    

    

    

    

    

  2020-08-06, 16:56


  latest news
  ogłoszenia
  Kochani!
  Zgodnie z zapowiedzią - startujemy z Festiwalem Żniw! Miejsce eventu odnajdziecie tutaj - w okolicach Tomias Lake! Przypominamy, że na terenie wydarzenia zabroniona jest multilokacja - Wasza postać może przebywać jedynie w jednym miejscu równocześnie. Nowe wątki rozpoczynać możecie do 13 sierpnia - od przyszłego piątku będzie można jedynie kończyć te już zaczęte. Życzymy Wam dobrej zabawy - i bądźcie czujni!
  Przypominamy także wszystkim uczestnikom grywalizacji, że kończy się ona dziś o północy. Pamiętajcie więc, by do 23:59 zgłosić się po wszystkie zaległe punkty! Po tym czasie będziecie mogli rozgrywać swoje zadania dalej - grywalizacja jednak dobiegnie końca i nie zostaniecie już nagrodzeni za swoje wątki. Już wkrótce przyjdziemy do Was z nową propozycją zabawy!

  Pozdrawiamy cieplutko
  Administracja Deep Lakes
   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   

  welcome

  wiek


  to

  ZAJĘCIE


  Deep Lakes

  UCZUCIA
    
  Deep
     Lakes

    
  "the land of the silver birch

    

    

    

    

    

    

  2020-08-07, 11:31


  latest news
  ogłoszenia
  Kochani!
  Nadeszła wyczekiwana przez nas trzecia miesięcznica forum! To znów idealna pora, by Wam podziękować - za Wasze zaangażowanie, Wasze wciągające fabuły, Wasz wkład w kształt Deep Lakes i aktywny udział w życiu naszego miasteczka. Obyście z każdym kolejnym dniem czuli się tu jeszcze lepiej!
  Zgodnie z tradycją - nowy miesiąc działania forum otwiera nowa loża zasłużonych. Tym razem, zgodnie z zapowiedzią - w tematycznym rankingu wyróżniliśmy najlepszych grywalizatorów. Pora także rozpocząć nominacje na The Royal Drama Couple i The Best Plot - wszystkie informacje odnajdziecie w loży zasłużonych!
  Chcemy też nagrodzić wszystkich uczestników grywalizacji i podziękować im za udział w zabawie! Wszyscy, którzy uwzględnieni zostali rankingu, tzn. zgłosili się po swoje punkty - odnajdą w swoim kalendarzu specjalny order za udział! Zapraszamy Was także po zgłoszenie się na pw Deep Lakes w celu odebrania skromnej nagrody dodatkowej - małej paczki avatarów. Prosimy Was o podanie w wiadomości nazwiska osoby użyczającej wizerunku - możecie wybrać należący do dowolnej Waszej postaci.
  Tych, którzy zaangażowali się szczególnie - laureatów czterech pierwszych miejsc - chcemy nagrodzić dodatkowo. Nie tylko otrzymujecie kolor grupy Our Pride, ale także - wejściówki VIP z osobą towarzyszącą na event, który wystartuje trzeciego września. Więcej informacji podamy Wam w zapowiedzi eventu już wkrótce! Gratulujemy i mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić!
  Już teraz ogłaszamy też motyw tematycznego rankingu na sierpień - wątki zawodowe! Najlepszych ponownie nagrodzimy w loży zasłużonych. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj - znów liczymy na Wasze zaangażowanie i jesteśmy ciekawi, do jakich wątków zainspiruje Was zawód Waszej postaci!
  Przypominamy także, że od dziś, w związku z zakończeniem grywalizacji, zmienia się zasada działania Mistrza Gry. Co tydzień, w każdy piątek w Waszych kalendarzach pojawią się dwa nowe zdarzenia losowe - przypominamy, że można je zignorować, jednak zachęcamy do skorzystania z propozycji Mistrza! Zerknijcie do swoich kalendarzy już dziś wieczorem!
  Życzymy Wam dobrej zabawy w sierpniu!

  Pozdrawiamy cieplutko
  Administracja Deep Lakes
   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   

  welcome

  wiek


  to

  ZAJĘCIE


  Deep Lakes

  UCZUCIA
    
  Deep
     Lakes

    
  "the land of the silver birch

    

    

    

    

    

    

  2020-08-11, 16:39


  latest news
  ogłoszenia
  Kochani!
  Informacja z pierwszej ręki! Na obrzeżach Festiwalu Żniw doszło do dziwnego wydarzenia. Wszystkich fanów zagadek kryminalnych i mieszkańców zaangażowanych w sprawy miasteczka - zapraszamy tutaj. Wygląda na to, że policjantów czeka jeszcze więcej pracy...
  Pozafabularnie - po raz trzeci rozpoczynamy głosowania w plebiscytach na The Royal Drama Couple i The Best Plot! Informacje na temat konkursu, jego zasad i nominowanych za lipiec znajdziecie w tym temacie.
  Zapraszamy do oddania swojego głosu - ankiety otwarte będą przez trzy dni, a zagłosować można z jednego konta, potwierdzając oddanie głosu postem, w poszczególnych tematach:
  Drama Queen
  Drama King
  The Best Plot.
  Pozdrawiamy cieplutko
  Administracja Deep Lakes
   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   

  welcome

  wiek


  to

  ZAJĘCIE


  Deep Lakes

  UCZUCIA
    
  Deep
     Lakes

    
  "the land of the silver birch

    

    

    

    

    

    

  2020-08-13, 21:40


  latest news
  ogłoszenia
  Kochani!
  Dziś po raz kolejny przybywamy do Was z garścią informacji!
  Przypominamy, że Festiwal Żniw trwa jedynie do dziś do 23:59. Prosimy więc o niezaczynanie nowych rozgrywek po północy, a jedynie kontynuację i stopniowe kończenie tych trwających.
  W dziale kart postaci pojawiła się nowa kategoria, która dedykowana jest dla osób niebinarnych. Nie chcemy, aby Wasze postacie czuły się przez nas kategoryzowane, dlatego śmiało zachęcamy do dalszego tworzenia takich postaci. Wystarczy jedynie w jasny sposób zaznaczyć to w karcie postaci, abyśmy wiedzieli, gdzie przenieść ją po akceptacji.
  Chciałybyśmy Was również powiadomić, że w ramach uatrakcyjnienia rozgrywki, specjalnie dla Was, graczy, pracujemy nad rozbudowaniem wątku kryminalnego. Wkrótce pojawi się także nowy artykuł w Deep Lakes News, dotyczący bieżących wydarzeń. Wraz z rozwinięciem wątku kryminalnego, userzy, którzy będą nim zainteresowani, zyskają możliwość zgłoszenia się po zadania od Mistrza Gry.
  Osoby, które mają ochotę rozegrać wątek z postaciami NPC, prosimy o kontakt z administracją - chętnie przeprowadzimy taką grę. Jeśli ktoś z Was ma pomysł na wątek grupowy z Mistrzem Gry i chce zaangażować w niego więcej osób - również chętnie pomożemy w realizacji!
  Niestety, musimy dziś także pożegnać się z jednym z adminów - Grace Layton. Będzie nam Ciebie brakowało w gronie administracji, ale jesteśmy dobrej myśli, że dalej będziesz kontynuowała rozgrywkę na naszym forku <3
  Pozdrawiamy cieplutko
  Administracja Deep Lakes
   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   

  welcome

  wiek


  to

  ZAJĘCIE


  Deep Lakes

  UCZUCIA
    
  Deep
     Lakes

    
  "the land of the silver birch

    

    

    

    

    

    

  2020-08-15, 10:34


  latest news
  ogłoszenia
  Kochani!
  Zakończyły się głosowania na The Royal Drama Couple i The Best Plot! Miło jest nam ogłosić, że za działalność w trzecim miesiącu istnienia forum jako Drama Queen nagrodzona została Charlotte Hastings, tytuł Drama King zdobył Oscar Jones, a najlepszy wątek rozegrali Elijah Clements i Cyan Meyer! Dziękujemy wszystkim nominującym i nominowanym, a do zwycięzców już wkrótce odezwiemy się w sprawie wyboru emotikonów, które sygnować będą swoim imieniem. Jeszcze raz serdecznie Wam gratulujemy! I - zachęcamy wszystkich do dalszego obserwowania życia na forum. Już za miesiąc kolejne nominacje!

  Pozdrawiamy cieplutko
  Administracja Deep Lakes
   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   

  welcome

  wiek


  to

  ZAJĘCIE


  Deep Lakes

  UCZUCIA
    
  Deep
     Lakes

    
  "the land of the silver birch

    

    

    

    

    

    

  2020-08-31, 20:16


  latest news
  ogłoszenia
  Kochani!
  Przed nami nowy, po-wakacyjny okres, który na nowo rewiduje plany nas wszystkich! Kończymy urlopy, wracamy do szkoły i pracy, czasu zostaje coraz mniej. Jako administracja forum doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i również podejmujemy niewygodne, łamiące nam serca decyzje.
  Od września będziemy kontynuować naszą podróż po jeziorach Deep Lakes, tyle że pod zmienioną banderą. Z ekipy organizatorów odchodzą Drake oraz Lindsay. Mailee za to przejdzie na tryb pół-organizatorski i zostanie wsparciem techniczno-administracyjnym! Dziękujemy za włożony wysiłek i współpracę, jednocześnie życząc zasłużonego odpoczynku! Na straży Waszych wątków pozostaje jednak Leah, która wespnie się na szczyt możliwości i kreatywności, by Wam ten czas umilić i zorganizować. O ile jest ona silna i zmotywowana, to wszyscy dobrze wiemy, że w pojedynkę trudno rządzić królestwem! Tych, którzy zadeklarują chęć pomocy na stanowiskach moderatorów, prosimy o wysłanie PW na konto Deep Lakes.
  Tymczasem pojawił nowy artykuł od Deep Lakes News! Co się wydarzyło w trakcie Festiwalu Żniw oraz dlaczego wstęp do lasu jest ograniczony? Dowiecie się o tym tutaj!
  Nie chcąc zwalniać tempa, już wkrótce rozpoczniemy po raz czwarty eliminacje do plebiscytów na The Royal Drama Couple i The Best Plot! Czy macie już swoich faworytów? Pamiętajcie, że można zgłaszać wyłącznie te wątki, które zakończyły się w sierpniu, a więc macie czas dziś do północy!
  Dodatkowe przypominajki:
  • Nie poddajemy się z pomysłem prowadzenia scen przez MG! Wszyscy ci, którzy wyrażali chęć zagłębienia się w naszą fabułę, zapraszamy na PW bądź Discorda! Pierwsze wątki ruszą już w tym tygodniu! Nie macie pomysłu na wątek, ale chcielibyście zobaczyć "z czym to się je"? Przeczytajcie najnowsze wydanie Deep Lakes News, a inspiracje z pewnością się znajdą!
  • Chcecie zareklamować miejsce pracy swojej postaci? Sklep, agencję ochrony albo siłownię? A może wydarzyło się w historii waszych postaci coś tak spektakularnego, że chcielibyście, by całe miasteczko o tym wiedziało? Zgłoście się do nas, a już w następnym wydaniu Deep Lakes News pojawi się o was artykuł!
  • Na horyzoncie pojawił się nowy event - Kino pod chmurką. Już niebawem dostarczymy Wam więcej informacji wraz z dokładną datą startu wydarzenia!
  Pozdrawiamy cieplutko

  Administracja Deep Lakes
   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   


  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do: