Witaj na forum
nieznajomy
 • REGULAMIN
 • OGŁOSZENIA
 • DO ADMINISTRACJI
 • REZERWACJE
 • ZAMÓWIENIA
 • NIEOBECNOŚCI
 • ZARAZ WRACAM
 • KTO ZAGRA?
 • ZAJĘTE WIZERUNKI
 • MIEJSCA PRACY
 • DZIELNICE MIESZKALNE
 • SPIS LOKACJI
 • POSZUKIWANIA
 • RODZINY FABULARNE
 • POZIOMY MISTRZA GRY
 • WĄTEK KRYMINALNY
 • pogoda


  Smithers, BC, Canada
  newsy
 • Witamy w Deep Lakes ♥
 • Nowy numer Deep Lakes News już dostępny!
  Przypominamy o możliwości wysłania gorących ploteczek na konto DL NEWS w wiadomości prywatnej!
 • Poszukiwani moderatorzy - więcej informacji w ogłoszeniu


 • Poprzedni temat «» Następny temat
  welcome

  wiek


  to

  ZAJĘCIE


  Deep Lakes

  UCZUCIA
    
  Deep
     Lakes

    
  "the land of the silver birch

    

    

    

    

    

    

  2020-07-18, 17:51


  all the news
  Witamy w naszym kiosku! Najprawdopodobniej poszukujecie tu najświeższej gazety, by dowiedzieć się o wszystkim, co dzieje się w mieście. Deep Lakes News przedstawia nie tylko fakty, ale też plotki, a wierni wielbiciele horoskopów dowiedzą się z niej, jaki los czeka ich w najbliższym czasie.
  Nowy numer pojawiać się będzie przynajmniej raz w miesiącu. O wszystkich nowych wydaniach informować będziemy w temacie z ogłoszeniami, a także na instagramie gazety - tam możecie komentować najnowsze wiadomości z profili swoich postaci.
  Co więcej - skrzynka pocztowa naszej redakcji stoi dla Was otworem! Jeśli chcecie podrzucić jakiekolwiek plotki, zasugerować temat, pokazać nam coś ciekawego czy kontrowersyjnego - zapraszamy do wysyłania wiadomości, a wszystko postaramy się uwzględnić w kolejnych numerach.
  Do współpracy zapraszamy także fabularnych pracowników DLN. Chętnie przyjmiemy Wasze pomysły na artykuły, czy też gotowe teksty na temat miasteczka - je również możecie przesyłać na skrzynkę odbiorczą redakcji!
   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   

  only

  wiek


  fresh

  ZAJĘCIE


  news

  UCZUCIA
    
  Deep Lakes
     News

    
  "All the news that's fit to print

    

    

    

    

    

    

  2020-07-18, 17:51


  Deep Lakes News
  facts
  W ostatni weekend w Deep Lakes mieszkańcy mieli okazję bawić się w wesołym miasteczku. Organizatorzy, jak co roku, przygotowali liczne karuzele, autodrom, automaty do gier, dom strachów i inne atrakcje, włączając w to strefę gastronomiczną. Wydarzenie jednak tym razem nie zyskało aż tak dobrej sławy - najprawdopodobniej przez nieprzyjemny incydent z udziałem Marcusa Wilsona, właściciela fabryki syropu klonowego, i obecnie urzędującej pani burmistrz. Mężczyzna, który codziennie bierze odpowiedzialność za tysiące ludzi pracujących w jego firmie, upił się do tego stopnia, że, zataczając się na terenie wesołego miasteczka (na którym, przypominamy, nie można było zakupić alkoholu), zarzucał pani Dohemy niemoralne prowadzenie się. Z relacji świadków zdarzenia wynika, że w pobliżu przebywał również Finnick Ironside, startujący w ostatnich wyborach na to samo stanowisko, co Hannah Dohemy. To on przejął pieczę nad pijanym Wilsonem. Redakcja wyraża ubolewanie nad zachowaniem właściciela fabryki. Zdaje się, że mit o idealnej rodzinie Wilsonów naprawdę jest tylko mitem. Postaramy się dotrzeć do dzieci Marcusa Wilsona i zadać im kilka pytań dotyczących tej sprawy.
  Nie można zapomnieć także o bójce, która odbyła się w wesołym miasteczku. Tym razem również wśród poszkodowanych znalazł się jeden z członków rodziny Dohemy. Zaatakował go policjant. Mężczyzn rozdzielono, a z naszych informacji wynika, że obydwaj zostali przebadani w szpitalu i nie doznali żadnych poważniejszych uszczerbków na zdrowiu. Obawiamy się nieco o stan miejscowej policji. Nie dość, że nasi funkcjonariusze angażują się jako strony w tego typu incydentach, to, jak już podano do publicznej wiadomości - jeden z policjantów, Albert Chatwin, uznany został oficjalnie za zaginionego. W momencie, gdy nie stawił się na przesłuchanie jednego ze świadków w sprawie śmierci burmistrza Liama Dohemy'ego, wysłano patrol do jego domu. Nie odnaleziono Chatwina, nie odpowiada także jego telefon. Trwają poszukiwania z udziałem jego rodziny w prowincji Alberta, skąd pochodzi. Tam po raz ostatni zarejestrowano sygnał jego komórki. Sprawą zajmuje się obecnie policja w Edmonton.
  Wygląda na to, że nasi miejscowi stróże prawa nie radzą sobie z pilnowaniem porządku w mieście. Sugerujemy uzbroić się w gaz pieprzowy i mieć oczy szeroko otwarte, bo nigdy nie wiadomo, z której strony ktoś zaatakuje.
  gossip
  Chodzi pogłoska, że burmistrz miasta, Hannah Dohemy, planuje zamknięcie miejscowej kopalni. Coraz intensywniej mówi się o niebezpieczeństwie pracy w tym miejscu, a wielu górników dobiega już wieku emerytalnego. W dodatku kilka dni temu, po fali zwolnień, okazało się, że w budżecie na ten rok nie zabezpieczono odpowiednich środków na utrzymanie kopalni i jej pracowników. Hannah Dohemy argumentuje, że obecnie działalność Beaver Park Mine generuje głównie straty. W rozmowie z naszą redakcją zapewniła jednak, że postara się, by wszyscy pozostali górnicy zachowali swoje etaty. Trudno nam jednak uwierzyć słowom pani burmistrz - jeden z naszych informatorów z ratusza twierdzi, że decyzja o zamknięciu kopalni czeka jedynie na podpis. To gdzie te etaty górników, pani Dohemy, w lodziarni?
  fortune teller
  Wodnik (20.01 - 18.02) - jeśli planujesz jakiekolwiek wyjazdy - uważaj w tym miesiącu! Gwiazdy zwiastują nieprzewidziane wydarzenia i wypadki. Na wszelki wypadek radzimy zostać w domu, a wszelkie podróże odbywać pieszo.
  Ryby (19.02 - 20.03) - w tym miesiącu możesz przekonać się, że z rodziną dobrze na zdjęciach. Uważaj na wszelkie rodzinne spotkania, a szczególnie - obiadki. Kłótnia wisi w powietrzu, lepiej zachować ostrożność!
  Baran (21.03 - 19.04) - jeśli tylko troszkę pomożesz szczęściu, możesz zdobyć niezłe pieniądze! Fortuna zdecydowanie sprzyja Ci w tym miesiącu. Wypatruj podwyżki, spadku lub wielkiej wygranej!
  Byk (20.04 - 20.05) - ten miesiąc nie będzie najlepszym czasem dla Twojego zdrowia. Uważaj szczególnie na żołądek - zatrucia tylko na Ciebie czekają. Gwiazdy szepczą, że przykładanie większej wagi do tego, co jesz, pomoże też zrzucić parę kilo!
  Bliźnięta (21.05 - 20.06) - to nie pora na miłosne decyzje. W tym miesiącu wstrzymaj się od dokonywania sercowych wyborów. Zwróć też uwagę na to, czy ktoś nie próbuje źle Ci podpowiadać. Wsłuchaj się w głos własnego serca i czekaj!
  Rak (21.06 - 22.07) - najbliższy miesiąc sprzyja zakupom! Nie bój się o pieniądze - co wydasz, to zaraz do Ciebie wróci. Gwiazdy mówią, że szczególnie ostatni tydzień lipca będzie doskonały do dokonywania inwestycji w sklepach.
  Lew (23.07 - 22.08) - zwróć większą uwagę na swoich przyjaciół. Ten miesiąc to czas intensywnej ewolucji przyjaźni zawieranych przez Lwy - niestety, mogą czekać Cię zarówno nowe znajomości, jak i gorzkie zakończenie wieloletnich relacji.
  Panna (23.08 - 22.09) - w tym miesiącu warto zadbać o siebie! Układ planet sugeruje, że Panny, które zdecydują się wyruszyć na siłownię, do dietetyka lub zacząć trenować jogę, na długo zostaną przy nowych, dobrych przyzwyczajeniach.
  Waga (23.09 - 22.10) - wkrótce dostrzeżesz efekty długotrwałego przemęczenia. W tym miesiącu postaw na więcej relaksu. Urlop, karnet do spa? Zastanów się dobrze - gwiazdy mówią, że, jeśli tylko zdecydujesz się na odpoczynek, Twój organizm czeka produktywny rok!
  Skorpion (23.10 - 21.11) - jeśli jesteś w związku, dopaść może Cię nuda. U samotnych Skorpionów jednak więcej pozytywów - na Waszej drodze stanie ktoś, kto może skutecznie zawrócić Wam w głowie. W tę relację warto inwestować!
  Strzelec (22.11 - 21.12) - to dobry czas na spontaniczne decyzje. Jeśli tylko zamarzy Ci się cokolwiek - czy to wypad w góry, czy spontaniczne odwiedziny u przyjaciółki - decyduj się na to! Koniunkcja Jowisza z Saturnem będzie dla Ciebie korzystna szczególnie w najbliższym tygodniu.
  Koziorożec (22.12 - 19.01) - czeka Cię sentymentalny powrót do przeszłości. Ten miesiąc przyniesie ze sobą mnóstwo wspomnień. Kto wie, może nawet na Twojej drodze stanie ktoś, kogo nie widziałeś przez lata? Skup się na tym i czerp pełnymi garściami z doświadczenia minionych lat.
   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   

  only

  wiek


  fresh

  ZAJĘCIE


  news

  UCZUCIA
    
  Deep Lakes
     News

    
  "All the news that's fit to print

    

    

    

    

    

    

  2020-08-31, 20:14


  Deep Lakes News

  facts
  Marcus Wilson lat 49 został znaleziony martwy na terenie Festiwalu Żniw. W dalszym ciągu trwa dochodzenie w sprawie jego śmierci, pomimo iż w pierwszej chwili stwierdzono zawał. Czyżby pojawiły się nowe poszlaki, wskazujące na to, iż Marcus Wilson został zamordowany? Policja nabiera wody w usta, nie chcąc rozpowiadać żadnych plotek. Czy to dlatego, że sprawca jest w dalszym ciągu na wolności? Komu mogło zależeć na tej śmierci? Złośliwi pytają w czyje ręce wpadnie teraz dochodowa fabryka syropu klonowego, która od samego początku należała do rodziny Wilson. Czy którekolwiek z potomków denata przejmie po ojcu schedę czy też rodzinna fortuna i jej przyszłość stanie pod znakiem zapytania?

  To nie jedyne morderstwo, jakie spotkało mieszkańców miasteczka Deep Lakes w tym miesiącu!
  W trakcie trwającej w okolicznych lasach wycinki drzew leśniczy znaleźli ciało kobiety. Do tej pory nie znane są personalia ofiary, jednak wszyscy zgodnie potwierdzają, iż było to morderstwo. Nagie ciało liczące wiele śladów obrażeń zewnętrznych zostało znalezione nieopodal kopalni w Baever Park. Policja stara się dementować wszelkie plotki, jednakże miejscowi nie dają się zagłuszyć, powtarzając, że czarownice wychodzą z cienia i chcą na powrót przejąć całe miasto. Swoje irracjonalne wnioski podpierają tym, jakoby ostatnia ofiara miała wycięty na karku znak. Przypominamy o tym, że wycinka drzew będzie trwała do połowy września. Uprasza się o ostrożne poruszanie się po lesie i niewchodzenie na teren obięty wycinką.


  news
  Kopalnia w Baever Park zamknięta! Zgodnie z naszą ostatnią prognozą, burmistrz Hannah Dohemy podpisała dokument świadczący o zamknięciu miejscowej kopalni złota, która została otwarta na terenach Deep Lakes ponad sto lat temu przez rodzinę Bancroft. Mówi się, że powody zamknięcia tak znaczącego miejsca pracy, które zapewniało byt wielu mieszkańcom Deep Lakes, są zbyt trywialne, by sięgać po radykalne rozwiązania. Jaki jest więc prawdziwy powód zamknięcia kopalni? Co z pozbawionymi pracy górnikami? Czyżby pani burmistrz zyskała właśnie spore grono przeciwników i czy powinniśmy przygotować się na strajk?
  Drake Marshall aresztowany! Właściciel klubu Black Diamond został wczoraj wieczorem wyprowadzony ze swojego lokum w asyście policji. Postawiono przed nim zarzuty nielegalnego handlu narkotykami. Zabezpieczono wiele materiałów dowodowych, które są wystarczającą podstawą, by umieścić Marshalla za kratkami na wiele długich lat. Klub Black Diamond został zamknięty przez policję do momentu zamknięcia śledztwa. Co stanie się z klubem po zamknięciu sprawy? Mówi się o świadku, który rzucił nowe światło na trwające dochodzenie, lecz nieznane są jego personalia. Czy wyjdą na jaw nowe nazwiska, które mogły być zamieszane w nielegalny proceder na terenie miasta Deep Lakes?


  stories
  W dzielnicy Little Town powstanie wkrótce mała sala kameralnego teatru. W odrestaurowanym budynku pojawi się przestrzeń dla niemal stu osób, w której organizowane będą warsztaty aktorskie dla różnych grup wiekowych. "Chciałbym dać temu miastu coś od siebie", mówi Hugo Walsh, inicjator pomysłu. "Jestem chodzącym przykładem na to, że wystarczy dać narzędzia i pokazać możliwości, by zainspirować do czegoś pięknego. Chcę odwzajemnić się ludziom, którzy mnie ukształtowali."
  Pierwszy spektakl będzie można obejrzeć na deskach teatru na początku października, a zapisy na warsztaty są możliwe już teraz na stronie internetowej.

  Jak donoszą służby leśne Deep Lakes, zwiększa się populacja łosi! "Dzięki ciężkiej pracy i współpracy z władzami miasta jak i z wolontariuszami, udało nam się poprawić liczebność łosi w naszym regionie", mówi Willow Pelletier, leśniczy. "Pierwsze wyjscie klemp z młodymi to wspaniałe widowisko, ale powinno się odbywać w warunkach kontrolowanych, dlatego zachęcamy do uczestniczenia w naszym małym pokazie w specjalnym punkcie widokowym." Wszystkich chętnych do poznania naszych najmłodszych mieszkańców prosimy o zachowanie ostrożności i kontakt z leśniczym.
   
  imię / nick:-
  multi:-
  poziom mistrza grySTOPIEŃ 0
   


  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Odpowiedz do tematu
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do: