Witaj na forum
nieznajomy
  • REGULAMIN
  • OGŁOSZENIA
  • DO ADMINISTRACJI
  • REZERWACJE
  • ZAMÓWIENIA
  • NIEOBECNOŚCI
  • ZARAZ WRACAM
  • KTO ZAGRA?
  • ZAJĘTE WIZERUNKI
  • MIEJSCA PRACY
  • DZIELNICE MIESZKALNE
  • SPIS LOKACJI
  • POSZUKIWANIA
  • RODZINY FABULARNE
  • POZIOMY MISTRZA GRY
  • WĄTEK KRYMINALNY
  • pogoda

Smithers, BC, Canada
    newsy
  • Witamy w Deep Lakes ♥
  • Nowy numer Deep Lakes News już dostępny!
    Przypominamy o możliwości wysłania gorących ploteczek na konto DL NEWS w wiadomości prywatnej!
  • Poszukiwani moderatorzy - więcej informacji w ogłoszeniu

• Poprzedni temat «» Następny temat

32

sprzedaje alkohol

ZAJĘCIE

i rozwiązuje spory

UCZUCIA

zion
       sullivan

"S

2020-08-25, 14:03

zion gallagher
    Typ spod ciemnej gwiazdy, zamieszkujący Deep Lakes od trzech lat. Znany wszem i wobec przede wszystkim jako właściciel sklepu monopolowego, ale nie jest wielką tajemnicą, że macza palce w szemranych interesach w okolicy.
    relacje
    Lorem ipsum Dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Lorem ipsum Dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Lorem ipsum - dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus.

imię / nick:Zion
    multi:-
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 3

29

let's have some fun, this beat is sick

ZAJĘCIE

I wanna take a ride on your disco stick

UCZUCIA

Hannah
       Mayfair

"she's made of outer space and her lips are like the galaxy's edge and her kiss the color of a constellation...

2020-08-25, 17:56

Halko, jak się zapowiedziałam, tak przychodzę z moimi paniami. Na pierwszy ogień Hannah, która swego czasu była stałą klientką monopolowego. Przed rozstaniem z facetem wpadała po winko czy dwa, po rozstaniu brała ilości hurtowe. Z natury uśmiechnięta i gadatliwa, to też na pewno nie omieszkała nawiązać znajomości z właścicielem. Teraz prowadzi się przyzwoicie, w Golden Booze pewnie pokazuje się sporadycznie, niemniej jednak raz na jakiś czas Zion może oglądać jej opaloną twarzyczkę. Druga sprawa, Hania uwielbia niegrzecznych chłopców (nie, nie pracuje już jako dziennikarka śledcza, nie bedzie przyglądać się nielegalnym interesom Sullivana, nic się tam nie kłóci haha), więc jeśli masz ochotę możemy uznać, że gdzieś tam kiedyś zaiskrzyło, do baru przyszli osobno, wyszli razem. Dobra zabawa, żadnych sentymentów. Jeśli masz jakieś inne propozycje rzucaj śmiało, na pewno coś wykminimy :)

Mam też Się G., która jest totalnym przeciwieństwem Hani. O wiele bardziej delikatna, słodka i urocza. Żona, za jakiś czas i matka, świetna pani domu. Sprząta, piecze, gotuje. Teoretycznie znajomość z Zionem nie powinna mieć racji bytu, ale gdyby tak... Sama nie wiem. Zrobić tak zrobić z nich jakiś taki nietypowy duet przyjaciół? On jej kiedyś pomógł, odstraszył jakiegoś paskudnego gościa w klubie albo zmienił oponę jak utknęłam za miastem, ona odwdzięczyła mu się domowym ciastem. Na skutek różnych splotów okoliczności dość często na siebie wpadali i chociaż to irracjonalne, polubili się i mają taką bratersko-siostrzaną relację? Ofc. Wszystko to płytkie i powierzchowne, bo pewnie tak naprawdę wcale siebie nie znają, opierają się głównie na pozorach, a że Sia lubi widzieć w ludziach dobro ignoruje krążące po mieście pogłoski i dobrze jej z tym :D

imię / nick:sashayaway / Hania
    multi:Sia!
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 0

25

drug queen

ZAJĘCIE

you love me

UCZUCIA

Harriet
       Wilson

"don't try to change me in any way, don't tie me down 'cause I'd never stay

2020-08-25, 17:57

Osobiście raczej się nie znamy i prędko takiej okazji nie będzie. O ile z biznesami będziesz trzymać się swojego podwórka...

Poza tym na pewno słyszałeś mnie w radiu, w którym pracuję dłużej niż tu mieszkasz. Może zostaniesz moim nowym materiałem na audycję? Kwitnące Biznesy Deep Lakes, chwytliwe, hm?

imię / nick:.
    multi:Leah|Hugo
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 1

32

sprzedaje alkohol

ZAJĘCIE

i rozwiązuje spory

UCZUCIA

zion
       sullivan

"S

2020-08-25, 20:50

Hannah Mayfair napisał/a:
    Halko, jak się zapowiedziałam, tak przychodzę z moimi paniami. Na pierwszy ogień Hannah, która swego czasu była stałą klientką monopolowego. Przed rozstaniem z facetem wpadała po winko czy dwa, po rozstaniu brała ilości hurtowe. Z natury uśmiechnięta i gadatliwa, to też na pewno nie omieszkała nawiązać znajomości z właścicielem. Teraz prowadzi się przyzwoicie, w Golden Booze pewnie pokazuje się sporadycznie, niemniej jednak raz na jakiś czas Zion może oglądać jej opaloną twarzyczkę. Druga sprawa, Hania uwielbia niegrzecznych chłopców (nie, nie pracuje już jako dziennikarka śledcza, nie bedzie przyglądać się nielegalnym interesom Sullivana, nic się tam nie kłóci haha), więc jeśli masz ochotę możemy uznać, że gdzieś tam kiedyś zaiskrzyło, do baru przyszli osobno, wyszli razem. Dobra zabawa, żadnych sentymentów. Jeśli masz jakieś inne propozycje rzucaj śmiało, na pewno coś wykminimy :)

Mam też Się G., która jest totalnym przeciwieństwem Hani. O wiele bardziej delikatna, słodka i urocza. Żona, za jakiś czas i matka, świetna pani domu. Sprząta, piecze, gotuje. Teoretycznie znajomość z Zionem nie powinna mieć racji bytu, ale gdyby tak... Sama nie wiem. Zrobić tak zrobić z nich jakiś taki nietypowy duet przyjaciół? On jej kiedyś pomógł, odstraszył jakiegoś paskudnego gościa w klubie albo zmienił oponę jak utknęłam za miastem, ona odwdzięczyła mu się domowym ciastem. Na skutek różnych splotów okoliczności dość często na siebie wpadali i chociaż to irracjonalne, polubili się i mają taką bratersko-siostrzaną relację? Ofc. Wszystko to płytkie i powierzchowne, bo pewnie tak naprawdę wcale siebie nie znają, opierają się głównie na pozorach, a że Sia lubi widzieć w ludziach dobro ignoruje krążące po mieście pogłoski i dobrze jej z tym :D

Hankę biorę w całości. ^^ Zion pewnie często staje za ladą i psuje ludziom życia, nie zwracając uwagi na to, że już im wystarczy, więc mogli się poznać w ten sposób. A że on wcale nie ocenia i potrafi być sympatyczny, to mogli złapać jakiśtam kontakt, dzięki czemu w tym barze jakoś łatwiej było im się dogadać, no i dlatego skończyli imprezkę wspólnie. Natomiast co dalej, to nie wiem - mogli przejść nad tym do porządku dziennego i od czasu do czasu się do siebie uśmiechać, podczas kolejnych spotkań w sklepie, albo przez jakiś czas kontynuować znajomość, wykorzystując to, że żadne z nich nie wkładało w to sentymentów, uczuć i tak dalej właśnie. W każdym razie - to nie mogło trwać zbyt długo, bo jemu nie śpieszno do zobowiązań, więc w końcu musieli dojść do wniosku, że fajnie było, ale starczy już i teraz zostały tylko uśmiechy i niezręczne spojrzenia przy kasie.

I Się w gruncie rzeczy też, choć raczej nie powinna liczyć na łzawe wyznania i chwile szczerości :lol: . Zion to w gruncie rzeczy bandzior, może nie jakiś zepsuty recydywista, ale jednak wie co robi, a ponieważ się ukrywa mimo wszystko i jednak troche boi się, że go przeszłość dogoni, no to trzyma karty przy orderach. Prędzej opowie jej o Hance np. albo o jakimś kliencie-alkoholiku, niż o starych czasach i raczej szepcze jej do uszka jakieś frazesy o nieszczęśliwym związku, rzuconych studiach i tak dalej. Ale z drugiej strony - on na pewno szczerze się nią przejmuje i jak przychodzi co do czego, to rękę chętnie poda!

Harriet Wilson napisał/a:
    Osobiście raczej się nie znamy i prędko takiej okazji nie będzie. O ile z biznesami będziesz trzymać się swojego podwórka...

Poza tym na pewno słyszałeś mnie w radiu, w którym pracuję dłużej niż tu mieszkasz. Może zostaniesz moim nowym materiałem na audycję? Kwitnące Biznesy Deep Lakes, chwytliwe, hm?

Właściwie to to jest dobry punkt zaczepienia. :lol: Harriet mogła sobie wymyślić, że do swojej audycji zaprosi Sullivana właśnie, jako trochę tajemniczego biznesa-filantropa (kogo obchodzi, że handlującego wódą?), no i to może być nawet jakiś nowy pomysł, dlatego go nachodzi i nagabuje, i nie może zrozumieć dlaczego cały czas jej odmawia, mimo że biznes się kręci i tak dalej. Wiadomo, że jemu kompletnie nie po drodze z mediami, więc musiałaby być uparta, ale może jakoś go naciśnie? Albo zacznie coś podejrzewać?

imię / nick:Zion
    multi:-
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 3

29

let's have some fun, this beat is sick

ZAJĘCIE

I wanna take a ride on your disco stick

UCZUCIA

Hannah
       Mayfair

"she's made of outer space and her lips are like the galaxy's edge and her kiss the color of a constellation...

2020-08-25, 21:08

A możemy uznać, że trwało to jakiś czas, lecz w myśl zasady, że co za dużo to niezdrowo postanowili skończyć ze schadzkami. Hania nie z tych, którym śpieszno do ołtarza, także na pewno nie robiła żadnych aluzji i nie dawała do zrozumienia, że mogłaby chcieć czegoś więcej. Ot, bardzo wygodny układ :D Teraz śmiało zostawiłabym znaczące spojrzenia i uśmiechy. Dorzuciłabym też jakieś sporadyczne spotkania na mieście, czy to w barze, czy podczas porannego joggingu, o.

A co do Sii, awwwwwwww, ale superkowo c; Wszystko git, łzawych gier u niej w nadmiarze, także bez nich się obędziemy. Cieszę się bardzo, przynajmniej mąż będzie miał o kogo się wkurwiać. Zróbcie sobie solidnego hejta, tak w imię zasad!

imię / nick:sashayaway / Hania
    multi:Sia!
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 0

25

drug queen

ZAJĘCIE

you love me

UCZUCIA

Harriet
       Wilson

"don't try to change me in any way, don't tie me down 'cause I'd never stay

2020-08-26, 06:52

Ohh Harry bardzo nie lubi, kiedy się jej odmawia, także spokojnie! Kilka odepchnięć wcale jej nie zrazi, a tylko zaostrzy ciekawość. Jak się zirytuje marnowaniem czasu, to dojdzie do konfrontacji. Myślę, że to może być bardzo ciekawa scena :lol:

imię / nick:.
    multi:Leah|Hugo
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 1

Odpowiedz do tematu