Witaj na forum
nieznajomy
  • REGULAMIN
  • OGŁOSZENIA
  • DO ADMINISTRACJI
  • REZERWACJE
  • ZAMÓWIENIA
  • NIEOBECNOŚCI
  • ZARAZ WRACAM
  • KTO ZAGRA?
  • ZAJĘTE WIZERUNKI
  • MIEJSCA PRACY
  • DZIELNICE MIESZKALNE
  • SPIS LOKACJI
  • POSZUKIWANIA
  • RODZINY FABULARNE
  • POZIOMY MISTRZA GRY
  • WĄTEK KRYMINALNY
  • pogoda

Smithers, BC, Canada
    newsy
  • Witamy w Deep Lakes ♥
  • Nowy numer Deep Lakes News już dostępny!
    Przypominamy o możliwości wysłania gorących ploteczek na konto DL NEWS w wiadomości prywatnej!
  • Poszukiwani moderatorzy - więcej informacji w ogłoszeniu

• Poprzedni temat «» Następny temat

36

właściciel warsztatu samochodowego i wypożyczalni sprzętu wodnego

ZAJĘCIE

---

UCZUCIA

Brandon
       Dohemy

"Keep your face to the sunshine and you cannot see a shadow.

2020-07-05, 14:43

Brandon Dohemy
    Brandon to osóbka bardzo charyzmatyczna i otwarta na innych ludzi przez co stosunkowo łatwo nawiązuje relacje i raczej rzadko miewa wrogów. Może się jednak zdarzyć, że kogoś będzie irytowała jego altruistyczna osobowość i nie będzie za nim przepadał co z kolei oznacza, że da się mimo wszystko ukleić tutaj jakąś negatywną relkę. Jeden ze starszych synów zmarłego burmistrza Liama Dohemy, mieszkał w Deep Lakes do mniej więcej 18 roku życia, a potem na 6 lat wyprowadził się do Toronto. Po śmierci żony razem z córką wrócił do Deep Lakes i tutaj mieszka do dziś. Obecnie w domu rodzinnym Dohemy. Dzieci ma w sumie dwoje, same córki: Maeva [lat 18] z pierwszego związku i Mila [lat 6] z drugiego. Pierwsza z nich nadal mieszka z nim, druga ze swoją matką. Brandon ukończył studia na dwóch kierunkach: Mechanika samochodowa i Zarządzanie. Posiada swój warsztat samochodowy i wypożyczalnię sprzętu wodnego. Zna się na autach, chodzi na siłownię i uprawia dużo sportów. To tyle w kwestii tego w jakich okolicznościach mogli się poznać. Więcej można doczytać w karcie, I guess. Zapraszam! :lamy:
    relacje
    Lorem ipsum Dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Lorem ipsum Dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Lorem ipsum - dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus.

imię / nick:---
    multi:Elias, Riley
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 2

18

I'm an influencer and a fashion design student

ZAJĘCIE

and I will wait to get your loving one day

UCZUCIA

Makyla
       Dohemy

"But if the world was ending you'd come over, right?

2020-07-05, 17:59

Halo wujek!!! Daj mi coś :love:

imię / nick:Kamila/Gomez
    multi:brak
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 3

36

ZAJĘCIE

---

UCZUCIA

Brandon
       Dohemy

2020-07-05, 20:28

Makyla Dohemy napisał/a:
    Halo wujek!!! Daj mi coś :love:

A pewno, że dam! Tylko co byś chciała? Masz jakiś konkretny pomysł na relację? Widzę w KP, że Makyla była bardzo zżyta z dziadkiem, jeśli brakuje jej wypadów w góry czy gdziekolwiek indziej - Brandon na pewno się nada. Może ją od czasu do czasu porwać na jakąś górską wyprawę, kajaki czy rower wodny i trochę jej "powujkować". Zwłaszcza teraz gdy będzie widział, że chodzi przygnębiona. c:

31 lat

prowadzi kino

ZAJĘCIE

jeszcze ma żonę, z naciskiem na jeszcze

UCZUCIA

Sydney
       Jefferson

"I could see you were a man of distinction

2020-07-05, 20:34

Sydney na autach nie zna się kompletnie, więc za każdym razem jak coś mu się w nim zepsuje albo po prostu nie zabrzmi jak trzeba to bądź pewny, że przyjedzie prędko! I chociaż mu do sportów daleko to mogli się kiedyś na siłowni spotkać (najpewniej w okolicach Nowego Roku, kiedy to na postanowienie wziął sobie poprawę sylwetki) :lol:

imię / nick:szogun

36

ZAJĘCIE

---

UCZUCIA

Brandon
       Dohemy

2020-07-05, 20:49

Sydney Jefferson napisał/a:
    Sydney na autach nie zna się kompletnie, więc za każdym razem jak coś mu się w nim zepsuje albo po prostu nie zabrzmi jak trzeba to bądź pewny, że przyjedzie prędko! I chociaż mu do sportów daleko to mogli się kiedyś na siłowni spotkać (najpewniej w okolicach Nowego Roku, kiedy to na postanowienie wziął sobie poprawę sylwetki) :lol:

I co? Wytrwał w tym postanowieniu? :lol: Tak czy owak, podoba mi się taka relka, mogli poznać się na siłowni, a w trakcie rozmowy (albo o wyjściu z siłki gdzie być może Sydney miał jakiś problem z odpaleniem auta?) wyszło, że Brandon ma swój warsztat samochodowy. Btw. wpadaj tak często jak tylko chcesz.

32

morderstwo to ciekawy motyw literacki

ZAJĘCIE

ale w realnym życiu lepiej kochać niż umierać

UCZUCIA

Jeremiah
       Dohemy

"towers of gold are still too little, these hands could hold the world but it'll never be enough

2020-07-07, 21:52

no czeeeść, bro! 8) ja tu w sumie nie wiem, co bym chciała dla Jeremiaszka, bo przydałoby się z chociaż z jednym bratem mieć dobre relacje, ale no kurde, Jeremi trochę sobie w życiu pokomplikował i wyszło na to, że jest nikczemnym manipulatorem i kłamcą ( :roll: ), więc nie wiem, czy Brandon stanie za bratem (jak się wyda, że zdradza żonę i dzieci), czy za własnymi zasadami!
    ale na pozytyw mają córki w podobnym wieku! na pewno obie są równie urocze i na pewno uwielbiają spędzać czas razem! <3 :lol:

imię / nick:A.
    multi:w życiu!

36

ZAJĘCIE

---

UCZUCIA

Brandon
       Dohemy

2020-07-07, 22:36

Jeremiah
    No hej, braciak. c:
    Czyli jeśli dobrze rozumiem póki co Jeremiasz utrzymuje to w tajemnicy, tak? Ja myślę, że można śmiało iść w pozytyw, a kwestię tego jakie stanowisko zajmie Brandon jeśli kiedykolwiek się o wszystkim dowie zostawić po prostu fabule. I tak, dzieciaczki na pewno za sobą przepadają, a ja będę mógł obżerać się przy tobie fastfoodami i patrzeć jak ci żyłka skacze. :brawo:

18

I'm an influencer and a fashion design student

ZAJĘCIE

and I will wait to get your loving one day

UCZUCIA

Makyla
       Dohemy

"But if the world was ending you'd come over, right?

2020-07-08, 13:46

Tak!!!! Super :love: totalnie mi pasują wspólne wypady i w ogóle! Mak jest bardzo zżyta z Jeremiahem, ale z Brandonem też może być! pewnie u niego nocuje czasami i zmusza do oglądania "Harry'ego Pottera", a potem z samego rana idą razem na ryby :lol: <3

imię / nick:Kamila/Gomez

27

nie pracuje

ZAJĘCIE

i ze związkami wychodzi mu tak samo kiepsko

UCZUCIA

William
       Dohemy

"Take me down to the Paradise City, where the grass is green and the girls are pretty...

2020-07-08, 13:48

No dobra, nie ma co robić wyjątków - współdzielenie nazwiska wystarczy, żeby Cię nie lubić :lol:

imię / nick:.
    multi:.

36

ZAJĘCIE

---

UCZUCIA

Brandon
       Dohemy

2020-07-08, 18:35

Makyla
    W sumie Brandon obecnie pomieszkuje w domu rodzinnym Dohemy ale to bez znaczenia bo nadal możesz tam jak najbardziej nocować. I już sobie wyobrażam ten seans Harrego Pottera... xD Chcę to odegrać na fabule.

William
    As you wish, bro. ♥
    To znaczy ze strony Brandona pewnie będzie to wyglądało inaczej bo co by się nie działo - brat pozostaje bratem. Naprawdę nie wiem co Will musiałby zrobić, żeby Brandon go znielubił, to bardzo prorodzinny facet. Nie jest to też typ człowieka który się łatwo poddaje więc od czasu do czasu będzie pewnie szukał z Willem kontaktu. :lol:

29

let's have some fun, this beat is sick

ZAJĘCIE

I wanna take a ride on your disco stick

UCZUCIA

Hannah
       Mayfair

"she's made of outer space and her lips are like the galaxy's edge and her kiss the color of a constellation...

2020-07-12, 06:46

Cześć! Znajmy się, lubmy! Brandon jest od Hani starszy, przystojny, od czasu do czasu może sobie powzdychać na jego widok! Mogą kojarzyć się z młodości, bo Hania mając naście lat mocno balowała z Willem. Potem wyjechała do Toronto, słuch o niej zaginął, do DL wróciła parę miesięcy temu. Niedawno zaczęła pracę jako prezenterka radiowa, może w warsztacie B. nim stop hula włączone radio, a jemu się podoba jej głos, choć nijak nie kojarzy twarzy? Chętnie bym ich spiknęła po latach. Co sądzisz? 💕

imię / nick:sashayaway / Hania
    multi:Sia!
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 0

32

morderstwo to ciekawy motyw literacki

ZAJĘCIE

ale w realnym życiu lepiej kochać niż umierać

UCZUCIA

Jeremiah
       Dohemy

"towers of gold are still too little, these hands could hold the world but it'll never be enough

2020-07-12, 17:15

Brandon Dohemy napisał/a:
    Czyli jeśli dobrze rozumiem póki co Jeremiasz utrzymuje to w tajemnicy, tak? Ja myślę, że można śmiało iść w pozytyw, a kwestię tego jakie stanowisko zajmie Brandon jeśli kiedykolwiek się o wszystkim dowie zostawić po prostu fabule. I tak, dzieciaczki na pewno za sobą przepadają, a ja będę mógł obżerać się przy tobie fastfoodami i patrzeć jak ci żyłka skacze.
    Jestem sa! W sumie tajemnicy już żadnej nie ma, więc można zostawić na fabułę to, czy Brandon dowie się o tym z jakichś plotek, czy bezpośrednio od brata! 8)

imię / nick:A.
    multi:w życiu!

36

ZAJĘCIE

---

UCZUCIA

Brandon
       Dohemy

2020-07-12, 19:46

Hania
    Musiałam zrobić szybki research w naszych kartach bo nie byłam pewna czy nie rozminęliśmy się gdzieś czasami. Chodzi o to, że Brandon mając 18 lat wyjechał do Toronto właśnie i mieszkał tam przez 6 lat. Ale Hania jest młodsza od niego o 7 więc w teorii kiedy wrócił do Deep Lakes Mayfair miała lat 17. Matematyka taka trudna. Tak czy siak - wychodzi na to, że faktycznie mogą się znać/kojarzyć z tego okresu, a ja mogę ochoczo przyklepać tę relkę. Pasuje mi i bardzo chętnie dam się porwać na fabułę. ♥

Jeremiah
    Jasne. Jak będziesz chciał się pozwierzać to daj znać. c:

Odpowiedz do tematu