Witaj na forum
nieznajomy
  • REGULAMIN
  • OGŁOSZENIA
  • DO ADMINISTRACJI
  • REZERWACJE
  • ZAMÓWIENIA
  • NIEOBECNOŚCI
  • ZARAZ WRACAM
  • KTO ZAGRA?
  • ZAJĘTE WIZERUNKI
  • MIEJSCA PRACY
  • DZIELNICE MIESZKALNE
  • SPIS LOKACJI
  • POSZUKIWANIA
  • RODZINY FABULARNE
  • POZIOMY MISTRZA GRY
  • WĄTEK KRYMINALNY
  • pogoda

Smithers, BC, Canada
    newsy
  • Witamy w Deep Lakes ♥
  • Nowy numer Deep Lakes News już dostępny!
    Przypominamy o możliwości wysłania gorących ploteczek na konto DL NEWS w wiadomości prywatnej!
  • Poszukiwani moderatorzy - więcej informacji w ogłoszeniu

• Poprzedni temat «» Następny temat

18

po co nam jakość w uśmiechu

ZAJĘCIE

skoro jesteśmy smutni

UCZUCIA

Daisy
       Miller

"Dżentelmenów w moim życiu jest ciągły brak

2020-06-03, 11:08

Daisy Miller
    Dopiero przyjechałam do Deep Lakes, szukając męża mojej siostry bo tak na dobrą sprawę to tylko on mi został na świecie, super, co? Czasem przyjeżdżałam tutaj za dzieciaka do mojego ojca, który jednak parę lat temu wyszedł po mleko i chyba wy macie tutaj długie kolejki w sklepach, bo jeszcze nie wrócił. Życie to mnie ogólnie nie rozpieszcza wam powiem, a w sumie to wam nie powiem bo dość skryta ze mnie dziołcha, niekoniecznie ufam ludziom i moją ulubioną miną to albo wysoko podniesiona brew i oceniający wzrok, lub przewracanie oczami. Co najlepsze, ponoć te rewelacyjne plotki o tym, że chciałam naciągnąć chłopaka na gwałt, robiąc z siebie ofiarę dotarły nawet i tutaj. Nawet słyszałam, że niektórzy polecieli nieźle z tematem i twierdzą, że nawet wyrywałam wuefistów; cóż, moje zdjęcia na instagramie pewnie potwierdzają podobne przypuszczenia, które jednak są totalnym kłamstwem. Ale spoko, wierzcie sobie we wszystko co chcecie.
    Chociaż hej, może to właśnie ty mi pokażesz że warto zaufać ludziom?
    Więcej super szczegółów w karcie, polecam przeczytać i zapraszam, z chęcią coś powymyślam!

imię / nick:bluemoon#2005
    multi:-
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 3

19

choć czasem bywam draniem to cię naprawdę lubię

ZAJĘCIE

dobrze się z tobą bawię i cię dziś potrzebuję

UCZUCIA

Ernest
       Kavinsky

"oczy mówią mi to, czego nie powiedzą usta

2020-06-03, 11:16

Siema Dejzi, ja wiem, że jesteś skryta i w ogóle, nie dotykać, nie przytulać i w ogóle mam iść se, ale może kiedyś dojdziemy do takiego momentu naszej znajomości, że będę Ci śpiewał piosenki, niezależnie od okoliczności? :roll: i Ty już wiesz o jakie pieśni mi chodzi 8)

imię / nick:michałowa
    multi:.

18

między nami nic nie było

ZAJĘCIE

parę nocy, trochę wina

UCZUCIA

Sky
       Kahan

"dead

2020-06-03, 11:17

mogę ci pokazać, że warto ufać ludziom <3 iii sky też najpierw zrobi zanim pomyśli.....

imię / nick:-

18

ZAJĘCIE

skoro jesteśmy smutni

UCZUCIA

Daisy
       Miller

2020-06-03, 11:40

Ernest Kavinsky napisał/a:
    Siema Dejzi, ja wiem, że jesteś skryta i w ogóle, nie dotykać, nie przytulać i w ogóle mam iść se, ale może kiedyś dojdziemy do takiego momentu naszej znajomości, że będę Ci śpiewał piosenki, niezależnie od okoliczności? :roll: i Ty już wiesz o jakie pieśni mi chodzi 8)

o jezu ale parsknęłam XDDDDDDD ale Dejzi nie zna się na żartach i przeszkadza jej to że tańczysz lepiej od niej :roll: nooooo i żeby do faktycznego śpiewania doszło toooo jaaa nie wiem, może być bardzo ciężko, chociaż może, kiedyś, po procentach będą sprawdzać jakość baloników? chociaż ona to wiesz, imię kwiatkowe, wianuszek nieruszony, ona tylko takiego chojraka udaje, ok? :roll:

Sky Kahan napisał/a:
    mogę ci pokazać, że warto ufać ludziom <3 iii sky też najpierw zrobi zanim pomyśli.....

hej, dziewczyny w ogóle są do siebie dość podobne! może łączą je mało pozytywne rzeczy (strata rodzica, pójście w używki), ale to na pewno jakiś sposób na połączenie, nie? Daisy ogólnie przyjeżdżała tutaj za dzieciaka, a dziewczyna jest tylko rok starsza (bo Sky rocznik 2001, nie?), więc tak naprawdę gdzieś mogły się nawet na placu zabaw poznać, teraz skoro Daisy się pojawia ponownie w miejscowości to nawet i na ten jeden miesiąc pewnie wraca do szkoły, coby udawać że jest normalnie, więc może tam się zobaczyły znowu? Albo nawet w sklepie, to w sumie mały szczegół! Nie wiem czy od razu się poznały, ale mogły rzucać sobie spojrzenia na korytarzu, aż nagle nie podbiły do siebie z pytaniem, "matko, Sky/Daisy, to ty?", a skoro przeżyły podobne dramaty to faktycznie widzę tutaj to że po jakimś czasie Daisy by się dziewczynie otworzyła, bo na początku to by raczej jej zadawała pytania o ludzi, kto jest spoko, kto nie, na kogo uważać i w ogóle uczyłaby ją może życia w Deep Lakes, pokazywała jakieś spoko miejscówy? :pls:

19

ZAJĘCIE

UCZUCIA

Ernest
       Kavinsky

2020-06-03, 12:17

no okej okej, ale ja Ci wtedy powiem, że nie zobaczysz piękna świata, skarbie, skoro płaczesz, a do procentów dorzucę Ci kwiatka, tak wiesz pod to imię Twoje i wianuszek, żeby nie było, że tylko chcę baloniki z Tobą sprawdzać :/ :roll:

18

ZAJĘCIE

skoro jesteśmy smutni

UCZUCIA

Daisy
       Miller

2020-06-03, 12:26

Spoko, Daisy i tak uparcie będzie twierdzić, że ogólnie to jest wszystko OK, wszystko OK, jej życie jest w jak najlepszym porządku. Aaaa zresztą jej to się wydaje że każdy facet chce tylko i wyłącznie tego jednego, nawet jeśli twierdzi że nie, nawet jak podstępem chce podejść, z kwiatkami i byciem miłym :roll: no ogólnie dziewczyna nie chce tego świata, nie pisze się na to.

19

ZAJĘCIE

UCZUCIA

Ernest
       Kavinsky

2020-06-03, 12:32

Ogólnie to przepraszam młoda, ale nie będzie romantycznie, ale mam nadzieję, że choć na chwilę uda mi się sprawić, byś odłożyła te wszystkie swoje czarne scenariusze na bok, to widzenie w każdym facecie tego złego i podstępnego :roll: buzi :*

18

Próbuję być czuła

ZAJĘCIE

ale wiecznie to się nie da

UCZUCIA

Lemon "esme"
       Tremblay

"Gdy wybuchasz śmiechem, a nie złością, jesteś dla mnie bomba

2020-06-03, 12:45

Daisy dla Lemon mogłaby być najwredniejsza na świecie, a Cytryna i tak sobie nic z tego nie zrobi, więc nawet jak polecą w jej kierunku ostre słowa to chętnie zabierze Daisy na jakąś imprezkę albo do siebie na winko, myślę, że dziewczyny mogą się nawet dogadać :love:
    A z Ginny Daisy jest w klasie, mogą się tak neutralnie lubić, Ginka mogła jej jakieś swoje notateczki oddać, co by było łatwiej nowej się odnaleźć <3

I z obydwiema może się znać z dzieciństwa w sumie, bo obydwie od zawsze w DL to ją mogły poznać w tych momentach co się pojawiła w mieście :lamy:

imię / nick:Mańka
    multi:G | L
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 2

30

rozwiązuje kryminalne zagadki

ZAJĘCIE

idzie na randkę z Jasonem

UCZUCIA

Julia
       Bennett

"I can't breathe. I can't be. I can't be what you want me to be.

2020-06-03, 12:49

Cześć i czołem, tu siostra Jacksona, chyba powinnyśmy się chociaż kojarzyć :lol:

imię / nick:marteczka

34

praca w wywiadzie kryminalnym

ZAJĘCIE

zniszczyła mu życie

UCZUCIA

Jax
       Bennett

"I don;t know where to go I don't think this world is made for me

2020-06-03, 13:35

No cześć młoda, gdzie masz walizki? :lol:

poziom mistrza grySTOPIEŃ 0

18

między nami nic nie było

ZAJĘCIE

parę nocy, trochę wina

UCZUCIA

Sky
       Kahan

"dead

2020-06-03, 13:38

jejku tak! <3 totalnie mi pasuje, a zacząć pokazywać ci kto jest spoko, a kto nie mogę dzisiaj xd

18

ZAJĘCIE

skoro jesteśmy smutni

UCZUCIA

Daisy
       Miller

2020-06-03, 16:37

Ernest Kavinsky napisał/a:
    Ogólnie to przepraszam młoda, ale nie będzie romantycznie, ale mam nadzieję, że choć na chwilę uda mi się sprawić, byś odłożyła te wszystkie swoje czarne scenariusze na bok, to widzenie w każdym facecie tego złego i podstępnego :roll: buzi :*

Dobra dobra Ernest, to zawsze zaczyna się niewinnie, pierwsze coś tam, gdzieś tam, dawaj, a potem wychodzi szydło z worka :roll:

Lemon Tremblay napisał/a:
    Daisy dla Lemon mogłaby być najwredniejsza na świecie, a Cytryna i tak sobie nic z tego nie zrobi, więc nawet jak polecą w jej kierunku ostre słowa to chętnie zabierze Daisy na jakąś imprezkę albo do siebie na winko, myślę, że dziewczyny mogą się nawet dogadać :love:
    A z Ginny Daisy jest w klasie, mogą się tak neutralnie lubić, Ginka mogła jej jakieś swoje notateczki oddać, co by było łatwiej nowej się odnaleźć <3

I z obydwiema może się znać z dzieciństwa w sumie, bo obydwie od zawsze w DL to ją mogły poznać w tych momentach co się pojawiła w mieście :lamy:

hahaha nooo w sumie to może być maks ciekawe! może jakoś przy pierwszym spotkaniu Lemon jej wyjedzie z pytaniem a jaki ty masz znak zodiaku????, a jakby no, Daisy nigdy nie myślała o takich rzeczach, teraz przez jakiś czas też raczej niekoniecznie będzie miała humor na jakieś luźne rozmowy, bo jednak życie jej się w dłoniach dosłownie rozjeżdża, więc burknie coś niemiłego dziewczynie, ale ta... Ta jednak jakoś się nie spłoszy/nie zdenerwuje tym że Daisy była wredna co totalnie Miller zaskoczy i szczerze mówiąc widzę nawet to jak szuka tej "granicy", kiedy już przegnie z czasem chamskimi komentarzami w stronę Lemon, chociaż tak naprawdę serio polubi Cytrynkę, tylko no Daisy lubi sabotować pozytywne relacje jakie ma bo jest głupiutka :lol:

a z Ginny to... Daisy może trochę nieufnie podchodzić do tej pozytywności dziewczyny, bo dla niej to jest koncept kompletnie oderwany od rzeczywistości, jakby... Jak można być aż takim promyczkiem szczęścia? :lol: więc pewnie Daisy wywraca oczami jak widzi jej uśmiechniętą twarz, co nie zmienia faktu że owszem - przyjęła notatki i może nawet się sama do niej wtedy delikatnie uśmiechnęła!!! I jasne, ganiały za dzieciaka po ulicach, szczególnie że Daisy niekoniecznie pewnie chciała spędzać czas w domu z ojcem, bo to nie był spoko typ, więc od rana do późnych godzin wieczornych buszowała po Deep Lakes :lol:

Julia Bennett napisał/a:
    Cześć i czołem, tu siostra Jacksona, chyba powinnyśmy się chociaż kojarzyć :lol:

Aaa właśnie miałam do ciebie wbijać do relacji, widzisz jak ideolo :heart: tak sobie kminiłam co tutaj fajnego zrobić i pomyślałam, że... Bo Julia sama lekko w życiu nie miała, swoje przeżyła, no choćby stratę narzeczonego i pomyślałam że może Daisy przy niej zachowywała się mimo wszystko trochę jak rozwydrzony bachor, w sensie... Może akurat blondynka zawsze trafia kiedy Daisy ma jakieś humorki i burczy jej coś pod nosem, niepotrzebne komentarze rzuca, no fochy ogólne, aż Julia nie wytrzyma i jej powie, że "nie ty jedna kogoś straciłaś, może się ogarnij i pomyśl o innych, co?" Bo wcześniej w sumie mogły mieć pozytywne relacje, nie widzę w sumie powodu dlaczego nie, tylko wiadomo, wiele się wydarzyło, wiele się zmieniło :lol:

Jackson Bennett napisał/a:
    No cześć młoda, gdzie masz walizki? :lol:

WALIZKI, dobre sobie, byłam głupiutka i wzięłam tylko jedną małą :| ale jak będę marudna i miała gorszy humor to nie wywalisz mnie z domu, co? bo mi jest serio głupio że ci się władowałam na głowę, ale nie wiedziałam co innego robić i z jednej strony nie chcę być problemem, ale czasem nieświadomie je przyciągam do siebie :<

Sky Kahan napisał/a:
    jejku tak! <3 totalnie mi pasuje, a zacząć pokazywać ci kto jest spoko, a kto nie mogę dzisiaj xd

uuuuu czy mam to rozumieć jako super zaproszenie do gry??? :heart: bo w sumie mogłabym nawet zacząć, ale to późniejszym wieczorkiem bo teraz udaję że się uczę na kolosa :lol:

18

między nami nic nie było

ZAJĘCIE

parę nocy, trochę wina

UCZUCIA

Sky
       Kahan

"dead

2020-06-03, 16:48

no i super, to możesz 8)

18

szkoła, lol

ZAJĘCIE

gdzie jesteś Julio??

UCZUCIA

Romeo
       Garcia

"ale było, minęło, nie przewija się do tyłu video

2020-06-03, 16:48

Romek to pewnie będzie miał Daisy za taką trochę dzikuskę, która nie dość że ludziom nie ufa i może niechętnie zareagowała na jego pełne entuzjazmu powitanie w nowej klasie, to jeszcze z własnej woli na sam koniec szkoły do nich się przeniosła. no przecież to nienormalne, nie? tak jakby sama się prosiła żeby z biolki nie zdać, bo ta ich profesorka to tak tyra uczniów że na miesiąc przed zakończeniem marny los tej Miller, marny! na szczęście tu znowu pojawia się Romek ze swoimi ćwiczeniami spisanymi pewnie od Maryjki albo Ginny, i za jakiś ładny uśmiech pozwoli jej też coś tam odpisać 8)

imię / nick:hiacynta
    multi:heh
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 2

18

ZAJĘCIE

skoro jesteśmy smutni

UCZUCIA

Daisy
       Miller

2020-06-03, 17:21

Romeo Garcia napisał/a:
    Romek to pewnie będzie miał Daisy za taką trochę dzikuskę, która nie dość że ludziom nie ufa i może niechętnie zareagowała na jego pełne entuzjazmu powitanie w nowej klasie, to jeszcze z własnej woli na sam koniec szkoły do nich się przeniosła. no przecież to nienormalne, nie? tak jakby sama się prosiła żeby z biolki nie zdać, bo ta ich profesorka to tak tyra uczniów że na miesiąc przed zakończeniem marny los tej Miller, marny! na szczęście tu znowu pojawia się Romek ze swoimi ćwiczeniami spisanymi pewnie od Maryjki albo Ginny, i za jakiś ładny uśmiech pozwoli jej też coś tam odpisać 8)

no dajcie Daisy parę dni na ogarnięcie, że o fuck, mieszkam w Deep Lakes i wróci też do swoich starych nawyków! Znaczy no na pewno wywróciła oczami, tak ich pięknie przywitała pierwszego dnia zajęć, ALE faktycznie, po notatki na pewno jest w stanie się ładnie uśmiechnąć, zdjęcie ładne też może wysłać bo ona serio - w zależności od humoru który ją najdzie (a to może się zmienić tak z milion razy na minutę) - czasem nieźle leci w bajerkę z chłopakami, obiecując gruszki na wierzbie, doprowadzając do jakichś dwuznacznych sytuacji, ostatecznie nic nie dając :lol:

Odpowiedz do tematu