Witaj na forum
nieznajomy
  • REGULAMIN
  • OGŁOSZENIA
  • DO ADMINISTRACJI
  • REZERWACJE
  • ZAMÓWIENIA
  • NIEOBECNOŚCI
  • ZARAZ WRACAM
  • KTO ZAGRA?
  • ZAJĘTE WIZERUNKI
  • MIEJSCA PRACY
  • DZIELNICE MIESZKALNE
  • SPIS LOKACJI
  • POSZUKIWANIA
  • RODZINY FABULARNE
  • POZIOMY MISTRZA GRY
  • WĄTEK KRYMINALNY
  • pogoda

Smithers, BC, Canada
    newsy
  • Witamy w Deep Lakes ♥
  • Nowy numer Deep Lakes News już dostępny!
    Przypominamy o możliwości wysłania gorących ploteczek na konto DL NEWS w wiadomości prywatnej!
  • Poszukiwani moderatorzy - więcej informacji w ogłoszeniu

• Poprzedni temat «» Następny temat

17

uczeń/korepetytor

ZAJĘCIE

czy to jest przyjaźń czy kochanie?

UCZUCIA

Benjamin
       Brinley

"NIE ORIENTUJESZ SIĘ MOŻE, CO ŁĄCZY GAWRONA I SEKRETARZYK?

2020-05-20, 23:56

Benjamin Brinley
    • Całe życie spędził w Deep Lakes. • Przewinął się przez wszystkie koła zainteresowań, ale nic go nie wciągnęło. • Podróżuje autostopem. • Gra na perkusji. • Jest prymusem.
    relacje
    Frederic Brinley Pół brat pół pad. Olivia Walsh Przyjaciółka, którą zna całe życie. W ogień by za nią wskoczył. A na dodatek skradła mu serduszko. Ginny Walsh Przyjaciółka, z którą można nad książkami wspólnie posiedzieć! Philip Dupuis Znajomy ze szkoły Peach Paddington Koleżanka z klasy, z którą ma kosę od pewnych pamiętnych korepetycji Gigi Walsh Przyjaciółka, z trudem bo z trudem, ale w końcu przełknęła jego odejście z samorządu. Choć oczywiście psioczy na jego decyzję przy każdej możliwej okazji. Sky Kahan Była dziewczyna. Co prawda o ich związku nic nikt nie wiedział, a samo wydarzenie miało miejsce jakieś dwa lata temu, ale sentyment lekki został. Lemon Tremblay Kumpelka z klasy, siedzą razem na biolce i kitrają się za szkołą z fajeczką. Hailey Clemens Przyjaciółka. Aktywistka, którą podziwia i wspiera. Uwielbia to, rozumie jego naturę kujona. Elizabeth Blackwood Koleżanka, którą poznał w kozie. Po nawianiu z kary spędzili miłe popłudnie i od tamtej pory zbijają piąteczki. Alfie Howard Przyjaciel z klasy, z którym można konie kraść! Oscar Jones Ziomeczek z klasy. Miał go nauczyć bajerki, więc pamiętaj Os - "Jestem romantykiem, mogę być Twój, widzisz te gwiazdy? Przy Tobie to chuj." Estelle Wyatt Przyjaciółka, z którą chętnie włóczy się po lesie. Mogą godzinami debatować o dobrych książkach. Electra Reeves Poznali się na komisariacie podczas przesłuchania w sprawie śmierci burmistrza. Ben czuje przed nią respekt, ale wzbudziła w nim zaufanie. Javier Ortega Buenos dias doctor! Ben regularnie trafia do pana doktora z nową kontuzją. Rey Mayfield Dalsza rodzina. Rey zatrzymała się w domu Brinley'ów, kiedy przyjechała do Deep Lakes. Ben ma obiecaną wycieczkę do studia, bo kuzyneczka jest kaskaderką! Isabelle Gllas Z chęcią udziela korepetycji tej kolorowej dziewczynie! Charlotte Hastings Koleżanka, z którą jest miło poszczebiotać po francusku i pójść się spocić na treningu. Willow Pelletier Dobra duszyczka, która zna Benka od smarka. Pozwalała mu się bawić w swoim dawnym domku na drzewie. Gideon Walsh Tata jego trzech przyjaciółek. Podczas grania w kalambury są zawsze razem w drużynie, ale dziewczyny i tak je ogrywają. Fallon Kavinsky Koleżanka z klasy, z którą przemyca fryteczki pod ławką. Hugo Walsh Wujek panienek Walsh. To ta osóbka, do której Ben i Liv przychodzą, kiedy wiedzą, że wpadli w prawdziwe kłopoty. Ben Burnton Tajemniczy człowiek, który niedawno przybył do DL. Benjamina fascynuje jego spokój ducha i umiejętności survivalowe, ale jest w nim coś, co budzi w nastolatku niezdrową ciekawość.

imię / nick:andrzej
    multi:nie kuś
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 3

18

kończy szkołę

ZAJĘCIE

z Fredkiem za rączkę

UCZUCIA

Ginny
       Walsh

"Cause you're the apple to my pie. You're the straw to my berry.

2020-05-21, 00:32

Ja pragnę tylko powiedzieć, że to powinno być karalne. Bo ja wręcz kocham Benka w Deadly Class, więc moja Ginka to chyba palpitacji serca będzie dostawać wchodząc do domu Brinley'ów.
    Ale no uznajmy, że jest wierna starszemu bratu Benka i niech się tylko (albo aż) lubią, już pewnie od dzieciaka, może czasem się razem uczą bo to takie mądre łepki, a Gin chętnie posłucha o wszystkich przypałach Fredki w domu :impra:

imię / nick:Mańka
    multi:L | L
    poziom mistrza grySTOPIEŃ 2

18

uczeń i opiekunka

ZAJĘCIE

nieukierunkowane

UCZUCIA

Philip
       Dupuis

"You want me, I want you, baby, my sugar boo, I'm levitating

2020-05-21, 00:33

Uwielbiam ten wizerunek. <3
    Chyba mam jakieś jego avki na innym laptopie, jak chcesz, to Ci podrzucę jak tylko się do niego dorwę, a w międzyczasie to zapraszam na jakąś relację/grę. Philip to ogólnie towarzyski gość, może nieco dziwny i trzeba go rozgadać, ale mogą sobie spędzać czas na robieniu różnych rzeczy albo tak po prostu chodzić przed siebie. xD

imię / nick:Philipek
    multi:Harry wikary

17

uczę sie

ZAJĘCIE

.

UCZUCIA

Olivia
       Walsh

"Oh, crap...

2020-05-21, 07:02

*dotyka obślinionym paluchem*
    Polizane-zaklepane! :lol:

imię / nick:.
    multi:.

17

uczennica

ZAJĘCIE

polak mi zabrał kwiatki wszystkie

UCZUCIA

Peach
       Paddington

"bejbe

2020-05-21, 07:53

kiedyś może miałeś mnie uczyć algebry, bo nikt nie chce, żebym nie zdała, więc przyszedłeś do mojego wielkiego domu i ja robiłam wszystko, żeby nie robić tego dodawania, dzielenia, więc w końcu się wkurwiłeś i powiedziałeś że nie będziesz mnie uczył
    i od wtedy mamy kose

a może to się dopiero stanie?

poszukiwanka

imię / nick:b
    multi:jbj

18

za tobą pobiec chcę

ZAJĘCIE

za tobą pobiegnę

UCZUCIA

Sollie
       Pearson

"więc porusz mnie, kochanie, wstrząśnij jak konar płaczącej wierzby

2020-05-21, 08:09

To jak się przewinął przez wszystkie koła zainteresowań to mógł i przez gazetkę szkolną, w której jest Solka :D I jeśli olewał wyznaczone mu zadania to pewnie się wkurwiła i go opierdoliła, a jak wszystko wypełniał sumiennie i nagle po prostu zrezygnował, to mu dupę truła dlaczego odszedł, skoro tak dobrze mu szło :lol:

imię / nick:nonsens
    multi:-

17

uczeń/korepetytor

ZAJĘCIE

UCZUCIA

Benjamin
       Brinley

2020-05-21, 09:09

Gin, da dwójka pewnie zna się od małego. Ben przyjaźni się od smarka z Olivią, Gin z Fredem i pewnie niejeden obiad i śniadanie zjedli u siebie w domach. Myślę, że możemy tu postawić na przyjaźń, która ciągnie się latami. Nie muszą wysyłać do siebie masy wiadomości, aby wiedzieć co u drugiego (wszystko dzięki wtyczkom w postaci Freda i Livi), ale dogadują się bez ich pomocy i towarzystwa :muminki: Mogą się wspólnie uczyć, a Ben może sprzedać jej kilka smaczków na temat barta ;>
    Philip, u k o c h a m z a t e a v k i. Mam wrażenie, że typek ma więcej gifów niż porządnych zdjęć.
    A co do relacji... Cóż, widzę tutaj taki zalążek przyjaźni między nimi. Mam wrażenie, że oboje się dogadają. Może spotkali się kiedyś w szkole na jakiś zajęciach dodatkowych czy coś? Tam się poznali, trochę pogadali, pośmiali i doszli do wniosku, że wymienią się zaproszeniami na fb. Mogą wspólnie wyruszyć w jakiegoś tripa stopem, w któryś weekend! Na razie widziałabym ich jako kumpli, a resztę rozegrajmy na fabule. Myślę, ze Philip to świetny chłopak, ale nie wiem na ile pozwoli się zbliżyć komuś do siebie po tym co zdarzyło się w Ottawie.
    Olivia, :hearts:
    Peach, cóż... Mnie pasuje w sumie. Ben pewnie chciał jej pomóc, starał się ją namówić do nauki tłumacząc materiał w przystępny sposób, ale jeżeli ktoś nie chce to jak go ma zmusić? Po godzinie poprosił o hajs, a ona powiedziała, że nie ma mowy, bo w końcu niczego się nie nauczyła. I od tego momentu nie pałają do siebie sympatią, co Ty na to? ; >
    Sollie, odezwę się na PW, bo mam pewien pomysł. Tam dogadamy szczegóły :3

19

skończyłam wreszcie szkołę

ZAJĘCIE

a na promie byłam z Johnnym

UCZUCIA

Gigi
       Walsh

"jest to guczi

2020-05-21, 09:21

Ja tu widzę to trochę podobnie jak z Sols, jeśli do samorządu też trafiłeś, bo akurat to jedyna rzecz w tej szkole jaką lubię robić - a ty sobie przyszedłeś, pokręciłeś się, nakręciłeś nam i na sam koniec odszedłeś, zostawiając jeszcze więcej roboty niż mieliśmy wcześniej :/ jeśli przyjaźnisz się tak bardzo z Liv i Ginny to ze mną też nie raz jadłeś to śniadanie, podczas którego musiałam ci wytykać jak nam bardzo namieszałeś i ile teraz muszę ogarniać w tym samorządzie, bo zaraz po tobie odeszła też jeszcze inna osóbka i mamy potrójnie więcej rzeczy do ogarniania :roll: więc z dobrego serca wróć i posprzątaj po sobie ten bałagan, co?
    ale poza tym zawsze cię lubiłam i pewnie dalej lubię tylko denerwuje mnie to twoje niezdecydowanie i takie pojawianie się w jednym miejscu na chwilę, żeby zaraz zniknąć. więc sorka, z tej sympatii po prostu muszę czasem dogryzać :lol:

imię / nick:hiacynta
    multi:garcia

17

uczeń/korepetytor

ZAJĘCIE

UCZUCIA

Benjamin
       Brinley

2020-05-21, 10:03

Gigi, trochę mnie zbiłaś z pantałyku, bo przyznam, że nie postrzegałam Samorządu jako koła zainteresowań... Niemniej, Ben pomimo tego, że nigdzie nie zagrzał miejsca na stałe to wcale nie oznacza, że się plątał jak smrodek po gaciach. Jest dobrze zorganizowany, sumienny, zaradny więc mógł być w sumie cennym nabytkiem. Może był tylko przez semestr, a później pozamykał swoje sprawy i odszedł, bo nie czuł, że SU w sumie nie porywa. Gigi może mieć o to oczywiście pretensje i może mu dokuczać przy śniadaniu, a Ben starając się ją uciszyć napycha jej usta naleśnikami albo płatkami <3 Więc summa summarum jest pewnie tak jak napisałaś, dokuczają sobie z wzajemnej sympatii :D

prawie 17!

sprzedaje w lumpie

ZAJĘCIE

but why did it have to be me?

UCZUCIA

Primrose
       Bell

"Knowing me, knowing you there is nothing we can do

2020-05-21, 10:44

omg, zabierz Prim gdzieś ze sobą tym autostopem :jee:

imię / nick:froggy
    multi:ha

19

skończyłam wreszcie szkołę

ZAJĘCIE

a na promie byłam z Johnnym

UCZUCIA

Gigi
       Walsh

"jest to guczi

2020-05-21, 11:27

o kurcze no dobra! to mogła jego wkład cenić, ale jak tak nagle uznał że jednak rezygnuje to sobie wymyśliła że tak naprawdę jest niezorganizowany (mimo że nie jest) i przyniósł im więcej szkody niż pożytku, żeby po prostu mogła teraz mu nagadywać :lol: i już widzę jak tak któregoś razu te płatki na niego wypluła bo się jakoś mocniej wkurzyła :roll:

imię / nick:hiacynta
    multi:garcia

18

kończy szkołę

ZAJĘCIE

z Fredkiem za rączkę

UCZUCIA

Ginny
       Walsh

"Cause you're the apple to my pie. You're the straw to my berry.

2020-05-21, 12:36

Benjamin Brinley napisał/a:
    Gin, da dwójka pewnie zna się od małego. Ben przyjaźni się od smarka z Olivią, Gin z Fredem i pewnie niejeden obiad i śniadanie zjedli u siebie w domach. Myślę, że możemy tu postawić na przyjaźń, która ciągnie się latami. Nie muszą wysyłać do siebie masy wiadomości, aby wiedzieć co u drugiego (wszystko dzięki wtyczkom w postaci Freda i Livi), ale dogadują się bez ich pomocy i towarzystwa :muminki: Mogą się wspólnie uczyć, a Ben może sprzedać jej kilka smaczków na temat barta ;>

Pewnie sama wypytuje w kółko o Fredkę, ale tak żeby Benek się nie domyślił, że coś tam ona do niego czuje :roll: I niech Benek nam zorganizuje wszystkim kiedyś wycieczkę pod namioty! Poznają się jeszcze lepiej i takie tam :pls:

imię / nick:Mańka
    multi:L | L

17

uczeń/korepetytor

ZAJĘCIE

UCZUCIA

Benjamin
       Brinley

2020-05-21, 15:26

Prim, miałam iść do Ciebie w relki! Możemy założyć, że poznała ich ze sobą Olivia, skoro to ona wprowadziła Prim w towarzystwo. Ben z pewnością zabierze ją na stopa, ale to do rozegrania kiedyś!
    Gigi, Gin, no to mamy ustalone 8)

18

między nami nic nie było

ZAJĘCIE

parę nocy, trochę wina

UCZUCIA

Sky
       Kahan

"dead

2020-05-31, 11:31

lubmy się :oops:

imię / nick:-
    multi:-

17

uczeń/korepetytor

ZAJĘCIE

UCZUCIA

Benjamin
       Brinley

2020-05-31, 11:32

na zabój <3

Odpowiedz do tematu